Kdo z celebrit dorazil na otevření Akademie Franck Provost?

V říjnu 2019 zahajuje svůj provoz Akademie Franck Provost na pražských Vinohradech v Korunní ulici. Jde o nový projekt majitelky Marie Mixové, která je nositelem franšízy Franck Provost, značky kadeřnických salonů proslulých ve Francii už téměř 45 let.

V České republice si můžete pravý francouzský střih a barvu dopřát už 15 let v salonech Franck Provost ve Slovanském domě na Praze 1 a v Karlových Varech v Grandhotelu Pupp. Nyní je víc než kdy dřív potřeba zaměřit se na novou generaci kadeřníků a podpořit jejich talent kvalitní přípravou pro jejich kreativní povolání. V naší přetechnizované době bude mít tato „ruční práce“ stále své místo a bude čím dál víc ceněna.

Tým talentovaných kadeřníků pod vedením mezinárodního školitele Vojty Kohouta působí od října v akademii Franck Provost v Korunní ulici a veřejnost je vítána vždy od pondělí do pátku. Prostor akademie je vybavený nadčasovým italským nábytkem Maletti v unikátním designu světově proslulého českého designéra Bořka Šípka. Ten v roce 1995 vytvořil exkluzivní linii pro tuto značku nesoucí název Maletik. Spojuje barokní prvky se současností a vytváří nesmrtelné poselství, kdy se stejně jako v kadeřnickém světě spojují inspirace z jednotlivých časových období do současného stylu.

Otevření Akademie Franck Provost přišly podpořit i známé osobnosti, řada z nich jsou klienty salonů Franck Provost. O program s přehlídkou módních účesů a modelů návrhářky Zdeňky Imreczeové se postarala herečka Nikol Heřmánková. Spolu s ní se v roli modelek objevily její herecké kolegyně jako Marie Renčová, Bára Jánová, Anežka Rusevová, Žofie Dařbujánová, Sarah Haváčová. Podpořit je přišli i další herečtí kolegové jako Dana Morávková, Saša Rašilov, Vendula Křížová nebo Karel Heřmánek mladší.

Zdroj: www.franckprovost.cz, foto: Michaela Hánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.