Úspěšný DEADTOWN z dílny bratří Formanů zavítá opět do Prahy

Od úterý 15. října až do pátku 4. listopadu se v Praze znovu odehraje originální divadelní představení Forman Brothers´ Wild West Show – DEADTOWN. Diváci se mohou těšit na 15 společných večerů s lacinými kabaretiéry, cirkusáky, posedlými iluzionisty, ošlehanými pistolníky a krásnými nespoutanými ženami. Ale také na návrat do světa divokého západu, do doby velkých vynálezů, vzniku grotesky a černobílého i animovaného filmu.

Série populárních představení se v Praze odehraje již potřetí. Tentokrát však umělci postaví svůj SALOON v prostoru Českého vysokého učení technického (ČVUT) v Praze 6.

 „Letošní rok byl jedním velkým dobrodružstvím, které právě vrcholí. Do poslední chvíle jsme totiž neměli místo, kde bychom mohli hrát. Nakonec nám Praha 6 pomohla získat prostor u Fakulty stavební ČVUT. Díky tomu můžeme zakončit letošní turné opět v Praze a za to jsem moc rád. DEADTOWN je po těch třech letech hraní a 250 odehraných představeních po světě a v Čechách krásně „vyladěnej“. Tak se těším, že ho může v této podobě ukázat právě pražskému publiku, které vidělo před těmi lety jedno z prvních uvedení,“ říká Petr Forman.

Představení DEADTOWN mělo českou premiéru v červnu 2017 během open air festivalu ARENA Divadla bratří Formanů, který se koná pravidelně na začátku léta. Od té doby s ním Divadlo bratří Formanů slavilo úspěchy na festivalech ve Francii, Španělsku, Dánsku, Itálii, Anglii a v dalších zemích. V České republice jej naposledy mohli vidět diváci na zámku Kratochvíle či v Ostravě.

Za realizaci představení DEADTOWN děkujeme všem partnerům, kteří se na něm podíleli.

O představení DEADTOWN
Začíná dvacáté století a v magické Praze žije své sny kouzelník a iluzionista, majitel laciného kabaretu. Je posedlý technickými zázraky své doby: filmem, fotografií i chraplavým zvukem fonografu. Nejraději se však ve svých představách prohání po arizonských pláních, popíjí v saloonu s ošlehanými pistolníky a v náručí svírá nespoutané krásky. Alespoň takový obraz o Divokém západě v něm, naivním Evropanovi, zanechaly němé kovbojky a zažloutlé fotografie vyprávějící o daleké zemi. A protože jeho život je neustálým balancováním mezi iluzí a skutečností, není pro něho těžké vydat se na cestu do vysněného světa…

Vstupenky na pražské představení mohou zájemci zakoupit online na portálu GOOUT zde: https://goout.net/cs/listky/deadtown-forman-brothers-wild-west-show/lmdf/

Zdroj: http://www.deadtown.cz/https://www.facebook.com/DeadtownDBF/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.