Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Divoká swingová show režiséra Jiřího Vejdělka pod taktovkou Petra Kroutila

Velkolepá show v režii Jiřího Vejdělka se opět po letní pauze vrací pravidelně do pražského hudebního klubu Lávka. První zářijové vystoupení bylo vyprodané. Zazněla nová píseň Vinettou ze stejnojmenného filmu, ovšem v kovbojské úpravě ve stylu písní Ritakádo z 20 a 30. let. Již 20. října se můžete těšit na další divoký swingový večer a skvělé aranže, které píše sám kapelník Petr Kroutil. Celým vystoupením návštěvníky provede výše zmíněný režisér, který se na pódiu s muzikanty mění k nepoznání, tančí a baví diváky od první vteřiny až do zaznění posledního tónu.

Mozart v rytmu swingu

Děkujeme za krásnou atmosféru při posledním koncertu v Klubu Lávka ♥️??Jak se Vám líbilo naše provedení Mozarta ve swingovém aranžmá od Petr Kroutil?Srdečně Vás zveme 29. 8. na zahajovací koncert Soutrack Poděbrady ⛲.Vstupenky: https://soundtrackfestival.cz/cs/interpret/petr-kroutil-original-vintage-orchestra/

Zveřejnil(a) Original Vintage Orchestra dne Úterý 27. srpna 2019

Big band se kromě vlastní tvorby zaměřuje na covery slavných moderních písní. Za zmínku stojí například hit Counting Stars od OneRepublic, písně Michaela Jacksona, Pharrella Williamse nebo Justina Timberlaka. Velmi podařené jsou také swingové covery českých skladeb, kam se řadí například píseň Pražákům, těm je tu Hej od Pražského výběru, písně od skupiny Kabát, nebo Visací zámek a dalších. Na každém koncertu na domovské scéně big bandu v Klubu Lávka čeká na diváky překvapení v podobě zbrusu nové aranže. Výjimkou nebude ani říjnový koncert. Pokud s námi chcete soutěžit o dva lístky zdarma na tuto jedinečnou show, sledujte FB profil Original Vintage Orchestra, kde můžete hádat, jakou novou skladbu kapelník Petr Kroutil zaranžoval tentokrát!

23. 6. Klub Lávka

Tuto neděli 23. 6. koncert v Klubu Lávka.Těšíme se na Vás.vstupenky:https://goout.net/cs/listky/velka-swingova-noc/hnce/Petr Kroutil Nikol Mikesková

Zveřejnil(a) Original Vintage Orchestra dne Středa 19. června 2019

Dech beroucí hudební show umožní divákům nahlédnout do doby, kdy jazz a swing byl ještě v plenkách. Dobové kostýmy a hudební nástroje dodají celému vystoupení na pravdivosti. Pod taktovkou zkušeného hudebníka Petra Kroutila, který zpívá a hraje na saxofon a klarinet, se Lávka ponoří do doby první republiky a vy si budete připadat, jako byste byli součástí filmu Velký Gatsby. Těšte se na Hot Sisters, Chuck Wansley z Los Angeles, Jiřího Vejdělka, neuvěřitelnou tanečnici Nikol Mikeskovou a v neposlední řadě na frontmana Petra Kroutila!

Petr Kroutil a trio Hot sisters

VSTUPENKY na listopadové a lednové vystoupení jsou již v prodeji:
20.10. Klub Lávka od 19.30 
24.11. Koncert Praha Klub Lávka 

Zdroj a foto: Original Vintage Orchestra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *