Boux Avenue slavnostně otevřelo druhou prodejnu. Které osobnosti dorazily na otevření?

V pražském obchodním centru Nový Smíchov byla tento týden slavnostně otevřena druhá prodejna Boux Avenue v České republice. Obchod s elegantním spodním prádlem svým sortimentem oslavuje ženskou krásu a sebevědomí a nabízí dokonale padnoucí, pohodlné a stylové modely pro každou příležitost. Slavnostního přestřižení pásky se kromě provozního ředitele značky Boux Avenue Alexe Paphitise z Velké Británie účastnila také řada tuzemských osobností. Mezi nimi také modelka a Česká Miss Eliška Bučková, Andrea Bezděková, Radka Pavlovčinová, Petra Nesvačilová, Dana Batulková, Mariana Prachařová, Anežka Rusevová, Henrieta Hornáčková, Nikol Kouklová a influencerky Koki nebo Šarlota Frantinová.

Po prodejně v obchodním centru Westfield Chodov je smíchovský boutique teprve druhým obchodem této značky v České republice. „Nový Smíchov patří mezi nejnavštěvovanější tuzemská obchodní centra, proto jsme velmi rádi, že zde můžeme představit také značku Boux Avenue, říká Alex Paphitis, provozní ředitel značky Boux Avenue, a dodává: „Tato nová prodejna nabídne kromě tradičně špičkového zboží svým zákaznicím také veškerý komfort. Od zkušebních kabinek s různým stylem osvětlení, které imituje západ slunce, večer i denní světlo, až po maximálně vstřícný a proškolený personál, který pomůže se správným výběrem spodního prádla.“

Mám skutečně velmi ráda spodní prádlo, které padne jako ulité, je maximálně pohodlné a k tomu všemu ještě zvýrazňuje ženskou krásu a posiluje sebevědomí. A přesně takové prádlo Boux Avenue je” říká modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková. Herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová taktéž upřednostňuje pohodlí „Pohodlnost nade vše, ale takové krajka, to je moje! Tu nosím i pod tepláky na chalupě” vtipkuje.

Eliška Bučková

To Radka Pavlovčinová občas ráda zaexperimentuje “Myslím, že na dnešním trhu je velký výběr, takže má žena opravdu hodně inspirace, a myslím si, že tohle odvětví by nemělo zůstat zanedbané.” Její kamarádka Nikol Kouklová jí doplňuje “Jsem nadšená! Nejenom, že zde najdete krásné prádlo, které vypadá dobře na postavě, ale k tomu všemu ještě báječně sedí!”

Dana Batulková

Britská značka Boux Avenue nabízí luxusní a přitom cenově dostupné prádlo ženám všech proporcí. Tak, aby se cítily pohodlně a sebevědomě. V nabídce naleznete modely pro každou příležitost: od smyslného spodního prádla, přes svůdné body, glamour košilky až po pohodlná pyžama či propracované plavky. Vše v maximálně širokém portfoliu střihů a velikostí od 60 A do 90 I, aby dokonale padlo opravdu každé ženě.

Zdroj a foto: www.boux-avenue.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.