Eva Decastelo řádí v nové talk show na Extra.cz

Společenský portál Extra.cz začal od 20. října vysílat nový pořad – talk show Extra Host. Moderátorkou show je Eva Decastelo, která v minulosti pracovala pro televize Nova nebo Prima. V prvním díle vyzpovídala slavného spisovatele Michaela Viewegha.

„Novou talk show chceme posílit portfolio vlastních pořadů, které jsou u našich návštěvníků stále populárnější. Video obsah je pro nás stále důležitější formou contentu. Eva Decastelo je velmi zkušená profesionálka, což plně potvrzuje již od prvních dílů nové talk show. Myslím, že diváci se mají na co těšit,“ uvedl ředitel Extra Online Media Tomáš Kačena.

Vedle Michaela Viewegha se v dalších dílech pořadu Extra Host objeví například Tonya Graves, Robert Vano nebo Osmani Laffita.

„Vlastní talk show je pro každého moderátora vrchol toho, kam by měl směřovat, proto jsem za tuto příležitost velmi vděčná. Všechna natáčení, která mám za sebou, jsem si neskutečně užila. Snad to alespoň částečně lze říci i o mých hostech,“ se smíchem představila svou novou zkušenost Eva Decastelo.

Foto: Extra.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.