Cara Delevingne a Samsung představili vůbec první selfie vyslané do vesmíru

Společnost Samsung představila první selfie vyslané do vesmíru. Pořídila jej herečka, modelka a filantropka Cara Delevingne a zveřejněno bylo poprvé v průběhu slavnostní akce konané v nově otevřeném zážitkovém prostoru Samsung KX, jíž se zúčastnilo mnoho významných osobností. Toto selfie je prvním z mnoha, které společnost Samsung v tomto měsíci vyšle do stratosféry v rámci mise SpaceSelfie, jež dává všem lidem šanci dostat svou tvář do vesmíru.

Akci moderovala dýdžejka Radia 1 Clara Amfo, která představila Caru právě ve chvíli, když odhalovala své rozverné první SpaceSelfie, které pořídila svým telefonem Samsung S10+ a na kterém ukazuje „V“ a na hlavě má helmu astronauta. Tento okamžik je také zachycen na impozantním skupinovém selfie, které pořídila sama Cara a na němž jsou spolu s ní nejvýznamnější účastníci akce včetně italského rappera, zpěváka a skladatele Fedeze, který se proslavil zejména jako porotce italské verze soutěže X Factor a svým hitem „Holding Out For You“ z roku 2019, jenž nazpíval se Zarou Larsson.

Cara Delevingne k tomu řekla: „Je mi ctí být průkopnicí SpaceSelfie společnosti Samsung! Na oslavu tohoto okamžiku jsem chtěla pořídit první skupinové selfie, které bude vysláno do vesmíru. Nemohu se dočkat, až se k nám ve vesmíru připojí i moji fanoušci a pořídí si své vlastní SpaceSelfie.“

V průběhu akce se nechaly Cara i její přítelkyně Ashley Benson překvapit na míru vyrobenými pouzdry na telefon od společnosti Samsung, na nichž je vyobrazeno znamení, ve kterém se narodily, spolu s jejich iniciálami, tedy znamení Lva (Cara) a Střelce (Ashley).

O projektu SpaceSelfie
V roce 2014 pořídila Ellen DeGeneres při předávání Oskarů nejslavnější selfie na světě na telefonu Samsung Galaxy Note3. Pět let poté Samsung pokročil ještě o krok dále, když Cara Delevingne pořídila na svém telefonu Galaxy S10 první SpaceSelfie.

Projekt SpaceSelfie dává spotřebitelům možnost připojit se v kosmickém prostoru ke Caře. Stačí, když navštíví stránky „Řídicího střediska“ na adrese www.samsung.com/spaceselfie a nahrají své selfie.

Snímky pak budou náhodně vybírány, zobrazovány na 6,7palcové obrazovce telefonu S10 5G a zasazeny do jedinečného pohledu na planetu Zemi v pozadí. Tato fotografie bude zaslána zpět na Zemi, aby se o ni mohl její majitel podělit na sociálních sítích.

„Dnes jsme se zapsali do historie představením selfie odeslaného do vesmíru. Náš neutuchající průkopnický duch stále ukazuje, že na obrazovkách přístrojů Samsung se dějí úžasné věci – dokonce i ve stratosféře,“ prohlásil Benjamin Braun, marketingový ředitel společnosti Samsung Europe a dodal: „Naše heslo v Samsungu zní dokažte nemožné a Samsung SpaceSelfie právě tím je. Svými inovacemi neustále překračujeme hranice možného a dnešní slavnostní zahájení projektu SpaceSelfie není v tomto ohledu výjimkou.“

Cara Delevingne

Zdroj: www.samsung.com/spaceselfie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.