Swarovski a Mariah Carey představují 25. výroční ozdobu, která má připomenout 25 let písně „All I Want For Christmas Is You“

Společnost Swarovski s velkým potěšením představuje 25. výroční vánoční ozdobu, která vznikla ve spolupráci s Mariah Carey. Jedná se o první produkt oficiálně vytvořený a inspirovaný její světoznámou písní „All I Want For Christmas Is You“. Ozdoba zdůrazní kouzlo nejslavnostnějšího období roku a je zářivým okamžikem oslav 25. výročí této písně, kterou napsala i interpretovala Mariah Carey.

Nathalie Colin, kreativní ředitelka společnosti Swarovski, blíže objasňuje tuto spolupráci: „Vánoce bez třpytu Swarovski by nebyly úplné. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Mariah Carey, s tak zářivou, všestrannou a energii rozdávající moderní ženou. V této unikátní ozdobě jsme zachytili její osobitý styl a dokonalé kouzlo její osobnosti ve spojení s ikonickým vzhledem a výjimečným mistrovským zpracováním šperků společnosti Swarovski.“

Nic nedotvoří sváteční náladu lépe než veselé a blýskavé dekorace. Ozdoby z výroční edice Swarovski vrhají již od roku 1991 na tradici zdobení vánočního stromku nové světlo a do domovů po celém světě vnášejí třpytivou slavnostní atmosféru.

Tento nový a exkluzivní přírůstek do kolekce má všechny vlastnosti stylové, slavnostní výzdoby. Devadesát krásně vybroušených faset křišťálu Swarovski jiskří v barevném efektu Aurore Boreale. Ozdoba je zavěšena na červené saténové stužce s textem „All I Want For Christmas Is You“ (Vše, co chci na Vánoce, jsi ty) a iniciálami Mariah Carey. Tento úchvatný klenot bude nádhernou ozdobou vánočního stromku nebo skvělým dárkem připomínajícím nezapomenutelný okamžik roku 2019.

Ozdoba, zářivý dárek pro příznivce Mariah Carey i šperků Swarovski, se dodává v atraktivní modré trojboké dárkové krabičce Swarovski, opatřené na přední straně iniciálami Mariah Carey.

Nová 25. výroční vánoční ozdoba ve spolupráci s Mariah Carey je v prodeji v buticích Swarovski a na stránce swarovski.com od 16. září 2019.

Zdroj a foto: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.