Zpěvačka Adéla Částková vyrazila k moři na surf trip! Kdo jí dělal doprovod?

Sufrování je čím dál tím víc populárnější, mnoho českých osobností si tento trendy sport oblíbilo. Mezi nejznámější patří Natálie Kotková, ale velké vášně k surfování jsme si všimli také u Nikol Čechové.

Zpěvačka Adéla si na podzim prodloužila léto a vyrazila na surf trip do Portugalska. V létě se věnovala po dlouhé době sobě a svým koníčkům, na jaře totiž vydala nový song Nech to bejt, ke kterému natočila videoklip hodný světové tvorby a stálo jí to velké úsilí. Adéle bude za pár měsíců 18 let, a tak nás zajímalo, jestli cestuje s rodinou nebo sama. „Potřebovala jsem ještě načerpat energii a srovnat si myšlenky, chystám nový song, na kterém se chci podílet hudebně i textově, a tak jsem zabalila kufr a vyrazila sama za inspirací a dobrodružství na Madeiru“ prozradila Adéla. Odjela však sama nebo jí dělal doprovod nějaký partner? „Partnera nemám, teď mě bude čekat maturita, takže se věnuji naplno škole a novému songu do kterého chci dát kus sebe, svých myšlenek a pocitů. Nevím, zda vše stihneme do konce roku, ale vydávat tento song i s videoklipem budu až na začátku příštího roku.“

Aktuálně Adéla vystupuje v rámci castingů Miss Czech Republic anebo ji můžeme vidět i na různých městských slavnostech a soukromých akcích.

Foto: Archiv A. Částkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.