Radim Flender a Lucie Vondráčková pokřtili svůj klip k písni Stanice Svět

Zpěvák Radim Flender a Lucie Vondráčková společně pokřtili klip k písni Stanice Svět, který je zároveň na stejnojmenném prvním CD Radima Flendera. Klip, který režíroval Milan Balkins, se dokončoval ještě v den křtu, který proběhl v prostorách vinárny WINE NOT?.

V klipu si mimo Radima a Lucky zahrál jednaosmdesátiletý Jiří Krampol, Radka Pavlovčinová, Ondřej Bábor, Natálie Němečková, Karolína Lorencová, Pavel Šalitroš, hokejista Marek Peksa a také nejmladší tříletý herec Michal Lorenc ml. Videoklip by se nepodařilo natočit bez podpory téměř 60 členného realizačního týmu a to především Andrei Ahmedi a také železničního muzea v Jaroměři, kde se velká část klipu natáčela. Jejich vstřícnost byla opravdu nečekaná, když jim vypravili i historický vlak.

Radim Flender a Lucie Vondráčková

Kmotrou klipu se stala Andrea Verešová, která dorazila s menším zpožděním a majitelé kasín Mirek Vajdák a Michal Lorenc. Akci moderovala Lenka Špillarová. Na křest dorazili také Niko Jalauzidis, manželé Trávníčkovi, Libka Safr, muž roku 2019 Vojta Urban, tým z Optika Slavíková, houslistka Markéta Muzikářová a další osobnosti. Lucka na křtu zářila v elegantním overalu od návrhářky Dominiky Sedláčkové.

Speciálním překvapením byl Martin Hrdinka, moderátor hitparády Česká dvanáctka, kterou vysílá Čro Dvojka, který Lucce předal ocenění za píseň z alba RŮŽE. Cenu v podobě mikrofonku posetého českými granáty jsme viděli poprvé, protože jinak se předává v rozhlasovém studiu.

Foto: Archiv R. Flendera a L. Vondráčkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.