Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Miss Czech Republic představila finalistky pro rok 2020

Tisková konference k příležitosti představení 10 finalistek již 11. ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020 proběhla v krásném prostoru Aureole Fusion Restaurant & Lounge.  Letošní rok, stejně jako loňský rok proběhlo celkem 11 castingů po celé ČR v nákupních centrech. 

Dvoudenní semifinále se uskutečnilo 3. a 4. listopadu, kde jsme vybrali 10 finalistek ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020. Součástí semifinále bylo představení, promenáda v plavkách, všeobecný vědomostní test, pohovor v anglickém jazyce, osobní proslov o otm jak by vypadal její kralující rok. Druhý den pro TOP 20 nejlepších po představení a plavkách byly pohovory v českém jazyce. Poté jsme vybrali finálovou desítku nejlepších.

Č.1 Angelika Kostyshynová 23 let, 174 cm, Ústí nad Labem
Č.2 Veronika Šmídová 18 let, 177 cm, Prostějov
Č.3 Adéla Maděryčová 20 let, 178 cm, Břeclav
Č.4 Karolína Kopíncová 21 let, 183 cm, Vrbno p. Pradědem
Č.5 Tereza Blaťáková 21 let, 182 cm, Přerov
Č.6 Barbora Aglerová 21 let, 179 cm, Lovosice
Č.7 Sandra Bourdon 18 let, 180 cm, Praha
Č.8 Jana Smejkalová 18 let, 179 cm, Velká Bíteš
Č.9 Markéta Chytilová 18 let, 176 cm, Ostrava- Poruba
Č.10 Natálie Kočendová 19 let, 174 cm, Karviná

Nyní budou pro finalistky následovat soustředění, partnerské akce a networkingové aktivity. Proběhnou také doprovodné soutěže Miss Talent, Best in swim suite, Sports Challenge, Head to head challenge, Top Model. Před samotných Galavečerem bude opět tisková conference a jako každý rok se uskuteční také Preliminary finalistek s porotou. Galavečer se uskuteční na jaře 2020.

Odkaz na významnou osobnost české historie nese korunka jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux, nazvaná Květy kněžny Libuše. Ozdobí hlavu královny krásy, jež vzejde z finále soutěže pořádaného Taťánou Makarenko Miss Czech Republic 2020 na jaře příštího roku.

„Vloni jsme si připomněli sté výročí vzniku Československa. A stejně jako loňská korunka, kterou jsme vyrobili, bude i ta letošní z kolekce vzpomínající na kněžnu Libuši. Tato velká žena totiž celou svou osobností naplňovala to, jaká by měla být Miss: byla sličná, nechyběla jí bojovnost, odhodlání ani láska a něha,“ uvedla majitelka ŠENÝR Bijoux Olga Kopalová Rynešová.

Korunka reflektuje soudobé bižuterní trendy v souladu s oslavou republiky a ohlédnutím se do českých dějin ji ale zároveň krášlí historizující prvky. Ústředním motivem je sedm zářících květů, podobných, jaké mohly zdobit rajskou zahradu kněžny Libuše.

Ozdoba je ve znamení decentní a zároveň elegantní kombinace stříbřité a křišťálově bílé barvy. Něžnost jí dodává na tři desítky perliček, noblesu tisíc křišťálů. Květy září šťavnatou zelenou: ta je dle symboliky barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Lidé mající rádi tuto barvu jsou ochotni rozdávat lásku a motivují ostatní – a právě takovou by měla být vítězka klání o královnu krásy.

Jak už je u ŠENÝR Bijoux zvykem, je korunka zakončena exkluzivním patentem firmy – zámečkem pro úpravu velikosti obvodu korunky, aby skvěle seděla.

Rodinná firma ŠENÝR Bijoux, jež patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách, má tradici šperkařství již od roku 1900. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě i Asii. Jejími korunkami se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015 – právě partnerstvím s Českou Miss ŠENÝR Bijoux získala popularitu nejen v tuzemsku, ale i na světových soutěžích krásy. Od roku 2010 do roku 2015 měly putovní korunku od ŠENÝR Bijoux například královny krásy Miss Réunion. Šperky od ŠENÝR Bijoux zdobí i význačné osobnosti kulturního a politického života v různých částech planety, stejně jako všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky jedinečných designů.

Zdroj: Miss Czech Republic, foto: Jaroslav Hauer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *