Original Vintage Orchestra rozzáří 33. ročník Audiovizuálních cen Trilobit

Prestižní udílení audiovizuálních cen Trilobit, které bude přenášet Česká televize 25. ledna 2020, se poveze na vlně swingu. Organizátoři tohoto slavnostního večera proto vsadili na hudební eso, kterým je bigband Original Vintage Orchestra, založený naším předním jazzovým interpretem Petrem Kroutilem. Tento sedmnáctičlenný orchestr je vždy zárukou nejen prvotřídního hudebního provedení, ale také strhující, energií nabité zábavné show, která osloví nejen milovníky swingu.

Repertoár bigbandu je založený na coverech známých českých i zahraničních interpretů (např. Amy Winehause, Justina Timberlaka, Michaela Jacksona, Visacího zámku, Pražského výběru a dalších), které kapelník Petr Kroutil obléká do svěžích, ale přitom noblesních aranží, jak je pro swing příznačné. Original Vintage Orchestra zapadá do této koncepce i tím, že celá show nelahodí jen uchu, ale slibuje doslova audiovizuální zážitek.

V čele orchestru zazáří sexy tanečnice Nikol Mikesková, finalistka MS ČR v latin-dance, dále půvabné dívčí pěvecké trio Hot sisters, které neváhá během představení zahodit všechny zábrany i korále a doslova strhnout diváky k divokému, místy až punkovému křepčení. V neposlední řadě vystoupí i losangeleská hvězda – černošský zpěvák Chuck Wansley, který ještě více dodá celé show na autenticitě. ,,Jsem na tento projekt opravdu hrdý, protože spojuje všechno, co mě na hudbě baví a navíc je úspěšný i komerčně. Vystoupili jsme na galavečeru tanečního sportu, každý rok máme nabitou Lucernu Music bar, s Chuckem jsme dokonce dobyli Los Angeles a v dubnu jsme vydali své první CD s názvem We Are The Swing Champions. Tato sezóna byla nebývale úspěšná a na tu další máme také velké plány. Podepsal jsem částečnou exkluzivitu s nejprestižnější tuzemskou uměleckou agenturou NovaArt, rozjíždíme spolupráci se Suprafonem, na jaře chystáme další Lucernu a na podzim vyrážíme do Německa,“ pochvaluje si kapelník Petr Kroutil.

Že si nedokážete představit Známku punku, Black or White, nebo třeba slavnou Valery představit ve swingové úpravě? Potom Vám doporučujeme sledovat tento galavečer, nebo navštívit koncert bigbandu 24. 11. v pražském klubu Lávka. V předprodeji poslední volné vstupenky.

Vstupenky lze zakoupit zde: https://goout.net/cs/koncerty/velka-swingova-noc/uspke/+bjqon/

Foto: Original Vintage Orchestra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.