Švýcarská značka kosmetiky Skincode pečuje i o nejcitlivější pokožku

Kvůli rostoucímu počtu alergií, podráždění ze znečištěného životního prostředí, plošnému používání chemikálií, UV záření a náročnému životnímu stylu je důležité věnovat péči o pleť náležitou pozornost. Švýcarská dermokosmetická značka Skincode citlivosti pleti rozumí a specializuje se na vývoj výkonných receptur, které přinášejí nejen viditelné výsledky, ale zajišťují též vysokou snášenlivost.

Značku Skincode uvedl na trh v roce 1998 tým profesionálů v oblasti péče o pleť. U zrodu unikátní kosmetické řady stáli uznávaní švýcarští dermatologové, kteří se při vývoji produktů snažili využívat to nejlepší z posledních poznatků vědeckého a dermatologického výzkumu. Základním principem Skincode je znalost kůže a respektování jejího genetického kódu. Výsledkem jsou dvě produktové řady – Skincode Essentials a Skincode Exclusive. Jedná se o inovativní produkty v péči o pleť, které odrážejí nejen účinnost, čistotu a kvalitu, ale které se také snaží vyjít vstříc všem potřebám a preferencím.

Vánoční dárek z lékárny
Značka Skincode je v České republice exkluzivně k dostání v síti lékáren BENU. Aktuálně je pro zákazníky připraven speciální dárkový set Skincode Exclusive Moisture boost z řady Exclusive. Ten obsahuje Intenzivní omlazovací kúru Cellular power concentrate a Masku pro extrémní hydrataci Cellular extreme moisture mask.

Řada Skincode Exclusive se specializuje na boj proti vráskám a poskytuje exkluzivní řešení v podobě výkonné péče o pleť. Klíčovou látkou všech produktů z této řady je aktivní buněčný regenerační komplex druhé generace. Tento se skládá z komplexu peptidů a biologicky aktivního kolagenu, který zlepšuje strukturu pokožky a dopomáhá k:

  • zmírnění vrásek,
  • zlepšení pevnosti a jasnosti pokožky,
  • hloubkové pleťové hydrataci,
  • zlepšení elasticity pleti,
  • stimulaci procesů obnovy vitálních kožních buněk.

V dárkové kazetě najdete:
Cellular power concentrate – Intenzivní omlazovací kúra
Kúra je ideální pro dehydratovanou pleť, která vykazuje příznaky stárnutí. Obsahuje speciální složky zadržující vlhkost, kyselinu hyaluronovou, hyaluronát sodný, a červené řasy pro podporu zlepšení kvality pleti. Antioxidační vitaminy C a E pomáhají při prevenci poškození pleti působením oxidativního stresu.

Cellular extreme moisture mask – Maska pro extrémní hydrataci
Skincode Cellular extreme moisture mask je vysoce hydratační maska a současně i noční krém, který napne, zpevní a zchladí pleť. Po aplikaci je pleť vypnutá, pevná, vláčná a rozzářená a bude podpořeno její pomalejší stárnutí. Skincode Cellular extreme moisture mask se navíc díky své receptuře nemusí odstraňovat. Speciální vánoční set k dostání exkluzivně v lékárnách BENU za 1 699Kč.

Příběh značky:
Prezident společnosti Skincode Niclas Massalsky se během své práce na popáleninové jednotce intenzivní péče ve švýcarské nemocnici seznámil s CM-Glukanem a jeho účinky. Ty jsou využívané při léčbě popálenin a dětského ekzému. Následoval výzkum, během kterého jím vedený tým našel prokazatelně účinnou koncentraci CM-Glukanu, která je nyní využívána v produktech Skincode.

Zdroj: Skincode

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.