Již 13. ročník soutěže ČESKO ZPÍVÁ nabízí příležitost pro pěvecké talenty

Co je v dnešní době více trendy? Vzdělávat se a studovat, učit se novým věcem, něco nového dokázat a jít si hrdě za svým snem? Nebo být neustále v online světě, na sociálních sítích nebo v počítačových hrách? Dnešní doba nabízí mladým lidem tolik možností, že je to někdy až neuvěřitelné.

Každý teenager si může vybrat z desítek směrů, oborů a možností, které má skoro na každém rohu. Ale opravdu je využije, budou ho bavit natolik, že v nich bude pokračovat i v dospělém věku? Nebo to je jen dětský koníček, který jednou skončí? To záleží na mnoha faktorech. A jedním z nich je i postoj rodičů. Jsou-li děti vedeny k něčemu smysluplnému, tak ví, že v životě na sobě musí pracovat, zdolávat překážky a především to nezabalit se svým prvním neúspěchem. Rodiče jsou hlavní motivátoři toho, čím děti třeba jednou budou nebo čemu věnují svůj volný čas.

V dnešní době je plno zájmových kroužků, sportů, uměleckých škol. Většina dětí chce být v dnešní době youtuberem, hercem, zpěvákem, … prostě slavnou osobností. Ale není to jen o talentu, je to také i o štěstí a být ve správný čas na správném místě.

Máme pro vás jeden tip. Jestli vaše dítě touží pokořit třeba právě začínající a startující pomyslný můstek slávy a rádo zpívá, ať se přihlásí do pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ, která je určena pro děti a mladé lidi ve věku 9 -26 let. V roce 2020 se uskuteční její již 13. ročník. Každý rok v porotě zasednou známé osobnosti naší české hudební scény v čele s patronkou projektu Kamilou Nývltovou. Z této soutěže se úspěšní finalisté dostávají do řady muzikálů, divadel anebo vznikají jejich první profi hudební nahrávky a skladby.

Soutěž ČESKO ZPÍVÁ si svým profesionálním a osobitým přístupem získala přízeň začínajících zpěváků, hudebních pedagogů i veřejnosti. Projekt si klade za cíl podpořit pěvecké nadání dětí a mladých lidí, objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se.

Máte doma nebo ve svém okolí neobjeveného zpěváka? Je tu šance, jak zazářit a posunout se o kousek blíž svým snům!

Zdroj a foto: www.ceskozpiva.cz, www.nyvltova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.