Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Vánoční štolu už zvládá! Tak proč Míša Dolinová znovu prohledává vánoční recepty?

Na Vánoce se herečka Michaela Dolinová sice těší, ale s přípravami to nepřehání. Dárky kumuluje už od prázdnin a pečení cukroví úplně vynechává.

„Přijde mi, že je to hrozná piplačka a zdržovačka. Vždycky dostanu cukroví od někoho z rodiny, pečou báječně. Naučila jsem se péct štolu s marcipánem a všem chutná. Minulý rok jsem pekla jenom jednu, letos pro velký úspěch budou dvě. A před Vánoci dělám ještě polévku kyselicu, říkám tomu moravská kulajda, houby, smetana, vajíčko…,“ prozradila Michaela Dolinová a přiznala, že se do vánočních receptů bude muset ještě jednou pořádně zahloubat a to úplně z jiných důvodů.

„Hledám recept na chutný, mléčný vánoční koktejl. Ten není pro rodinu, ale pro diváky našeho úspěšného divadelního přestavení Čarodějky v kuchyni. Připravujeme ho přímo na jevišti a divák rozhodne, jestli v kuchařské show vítězím já nebo má sokyně Sandra Pogodová či Veronika Žilková. Minule jsme ke koktejlu měli vánoční cukroví, letos bych do něj dala rum,“ popsala Michaela Dolinová, jak probíhají vánoční představení hry Čarodějky v kuchyni. „Ono české publikum není na interakce moc zvyklé. Diváci se vždycky trochu vyděsí. Tuhle se jedna paní „zabejčila“, že je alergická na mléko. A její manžel na ní práskl, že si vymýšlí. Přitom v originále této kanadské hry je, že si musíme diváka přivést na jeviště a tam ho krmit. To si nedovedu vůbec představit,“ smála se herečka.

Míša Dolinová spočítala, že cooking show Čarodějky v kuchyni bude mít už stou reprízu. „Já to z pověrčivosti nepočítám, ale ostatní byli zvědaví. Hra měla premiéru v roce 2018 a tu stovku do konce letošního roku dáme. Se Sandrou Pogodovou nebo Veronikou Žilkovou, Ladislavem Ondřejem nebo Vincentem Navrátilem a Michalem Duchkem jezdíme s Čarodějkami po celé republice. Daleko je to třeba do Bohumína, z ruky je to také do Jeseníka a Beskyd. Brumov-Bylnice byl asi nejdál, ale lidé byli skvělí,“ přidala trochu statistiky herečka. „Pokud se chcete pobavit, přijďte 2. a 3. prosince do Divadla Metro na Národní třídě a zažijete přímý přenos televizní cooking show na divadelních prknech,“ pozvala pražské diváky do Divadla Metro, které Míša Dolinová považuje za svou domovskou scénu.

Foto: Herminapress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *