Matouš Ruml a Natálie Otáhalová jsou mezi finalisty letošní soutěže StarDance!

Jubilejní 10. ročník oblíbené taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí graduje do velkého finále. V sobotu 14. prosince v něm nebudou chybět Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Sympatický taneční pár svými výkony na parketu zaujal porotu a nadchl diváky – ti jej ostatně mohou nadále podporovat zasláním SMS ve tvaru SD 5 na číslo 906 11 13.

Je to pro mne neskutečný zážitek protancovat se až do finále StarDance. S Natálkou si užíváme každý tanec a tak tomu bude i poslední sobotu týdle krasojízdy! Děkujeme všem za podporu!! Čistá radost!“ říká s nadšením Matouš Ruml, držitel Ceny Thálie 2012 pro činoherce do 33 let, který během náročného zkoušení tanečních kreací zvládl takřka denně hrát v divadle.

Na finále se moc těšíme. Celý průběh StarDance jsme si s Matoušem velmi užili. Pozitivní nálada mezi námi, která nás provází od začátku, přetrvává až do teď. Finále jsme nečekali, a když už je tady, půjde nám hlavně o to, si to užít. Zvolili jsme tance, které jsme měli nejradši, a tak doufáme, že se budou líbit. Najednou nás jako zázrakem opustila únava a my do toho jdeme s naprostou lehkostí a pohodou. Matouš je skvělý kamarád, měla jsem tu čest ho několikrát vidět v divadle a musím říci, že si ho vážím jako profíka i jako super chlapa! Mám ráda celou jeho rodinu a myslím, že už si navždy zůstaneme,“ dodává Natálie Otáhalová.

Matouš s Natálkou během napjatě očekávaného sobotního finále zatančí svou nejlepší latinu, nejlepší standard, nejlepší celkový tanec, freestyle a závěrečnou společnou choreografii. Je na co se těšit!

Foto: Star Dance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.