Jaký bude Štědrý den Karolíny Kokešové? Bez ryby a se zelňačkou!

Tak trochu jiný Štědrý den má před sebou třetí nejkrásnější Češka Karolína Kokešová. Její maminka je totiž Slovenka, čemuž je také uzpůsoben slavnostní stůl. Chybí ryba, zato si určitě dá skvělou zelňačku.

Jednu z nejvíce sexy dívek České republiky jsme potkali na finále Miss Princess v divadle Broadway. II. vicemiss a Miss Internet letošního ročníku České Miss usedla do poroty a užívala si galavečer moderovaný Dominikou Myslivcovou a Josefem Vágnerem. Kokešová přiznala, že už se na Vánoce moc těší. „Budeme v Praze s přítelem a maminkou,“ poodhalila brunetka. Její rodiče jsou rozvedeni, první svátek Vánoční pak tedy vyrazí za otcem.

Právě její maminka „může“ za to, že Štědrý večer vypadá jinak, než je zvyklá většina z nás. „Smažený řízek a bramborový salát rozhodně ano. A nemůže chybět maminčina skvělá zelňačka,“ usmívala se rodačka z Brna s tím, že kapr určitě nebude.

Karolína Kokešová
23 let, 172 cm, Brno

Žádný velký klid si ale Karolína neužije. Díky umístění v České Miss se totiž už na začátku ledna sbalí a vyrazí směr Mexiko. Právě tam se koná mezinárodní soutěž krásy Miss Global. Při pohledu na Karolínu je jasné, že by mohla minimálně zopakovat úspěch Kláry Vavruškové, která se na Miss Earth umístila na třetím místě.

Foto: archiv K. Kokešové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.