Bonnie Tyler promluvila o Karlu Gottovi: Je mi to líto, že zemřel. Byl skvělý!

Díky svému slavičímu hlasu se Mistr Karel Gott vtiskl do paměti fanoušků po celém světě. Mezi ně patřila i velšská zpěvačka Bonnie Tyler. Ta nyní přiznala, že ji jeho smrt velmi zasáhla a velmi mrzí! 

Nejslavnějším hitem Bonnie Tyler je sice píseň Total Eclipse of the Heart, jejíž videoklip na youtube k dnešnímu dni vidělo neuvěřitelných 661 milionů lidí, Karla Gotta ale přesně před čtyřiceti lety zaujal její hit It´s A Heartache. Tak vznikla jeho píseň Jen Se Hádej, kterou nazpívali i Waldemar Matuška či Marie Rottrová. A velšská zpěvačka, jejíž písničky přezpívalo mnoho zpěváků, je za to ráda.

“Karel Gott byl skvělý zpěvák, hodně uznávaný. Jsem ráda, že mu moje píseň posloužila,” svěřila se Tyler, kterou s Gottem sice nepojilo dlouholeté přátelství, jeho smrt ji ale velmi zasáhla.

“On byl skvělý. Je mi opravdu velmi líto, že zemřel. Mrzí mě to. I když osmdesát je požehnaný věk,” zamyslela se zpěvačka, která již v březnu chystá v Česku dva koncerty, na kterých určitě její hit It´s A Heartache zazní.

Bonnie Tyler vystoupí 28. března ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny! Ceny vstupenek se pohybují od 690 do 1990 Kč. https://www.ticketstream.cz/vstupenky/bonnie-tyler

Foto: Archiv Bonnie Tyler

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.