Miluška Bittnerová se opět vrátila do práce jen tři měsíce po porodu dcery Betynky a hned vybírala Miss Junior!

Miluše už se těšila do práce, ta na sebe nenechala dlouho čekat a tradičně se vrátila jako moderátorka a patronka soutěže Miss Junior. Kdo vyhraje v pořadí již v 22.ročník, rozhodovala odborná porota, kterou vybrala a dala dohromady patronka soutěže Miluše Bittnerová.

Usedli v ní: Julian Záhorovský, Dominika Gottová, Pavel Novotný, Pity z Vyvolených a i Muž roku 2019 Vojta Urban. „Opravdu jsem na výsledek moc pyšná. Naše soutěž nehledá ramínko na šaty, ale osobnost. To bylo letos splněno do posledního detailu,“ raduje se patronka Bittnerová.

Vítězkou se stala  Miss Junior ČR – Adriana Brabencová, Miss Junior Internet – Adéla Jantačová a poprvé byla udělena nová kategorie Miss Junior Sympatie – Denisa Poláková.

Před porodem malé Betynky  nemohla herečka a moderátorka udělat ani krok. Kvůli poraněnému menisku se pohybovala jen o berlích nebo na vozíku. To se změnilo, když po porodu rychle zhubla. Sice neběhá, avšak chodí už normálně. „Jsem za to moc ráda. Lépe se tak můžu starat o Betynku a ona se tak nějak stala středobodem mého vesmíru. Bála jsem se, jak to budu zvládat, jestli to dokážu, ale všechno přišlo samo,“ tvrdí Bittnerová.

Foto: Miss Junior

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.