Calzedonia Group představila módní trendy pro sezónu jaro/léto 2020

Ve středu 11. prosince 2019 byl v designových prostorách pražského showroomu Stopka představen výběr z kolekcí značek Calzedonia, Intimissimi a Tezenis pro sezónu jaro/léto 2019-2020. V minimalistickém stylu tohoto prostředí dokonale vynikly kousky, které na jaře a v létě ovládnou svět plážového oblečení, spodního prádla, ale i volnočasové a sportovní módy.

Jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními trendy využili zástupci médií, známí influenceři i milovnice módy z řad českých celebrit. Stylové kousky obdivovala jedna z nejoblíbenějších moderátorek Zorka Hejdová, modelka a Česká Miss 2006 Renata Langmannová, populární rapperka Sharlota, modelka Karolína Mališová, Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, vítězka soutěže Miss Slovensko 2013 Karolina Chomisteková či hvězdy instagramu Anna Šulcová a Alex Sedláčková.

Chcete vědět, jaké modely se budou v nadcházející sezóně těšit největší pozornosti? Calzedonia je synonymem stylové, ale zároveň i komfortní plavkové a plážové módy. Těšit se můžete na kousky inspirované exotickými cestami v zemitých přírodních barvách i na bohémský styl se zajímavými ethno vzory. Věčným evergreenem je  inspirace námořnickým stylem, ovšem v moderní podobě. Oživení čeká na jaře i kolekci punčochového zboží a ponožek. Prim budou hrát geometrické a květinové vzory i třpytivé barvy duhy. Calzedonia nezapomíná na zodpovědný přístup k naší planetě, a tak náš šatník obohatí třeba originálními legínami, které jsou odpovědí na otázku udržitelnosti v módním světě.

Pozadu nezůstane ani Intimissimi – italská ikona spodního a nočního prádla. Její nová kolekce se nese v duchu 4 elementů. Smyslnou hru rozehraje na jaře a v létě krajka v kombinaci s efektními transparentními detaily. Objeví se také oblíbený květinový potisk, třeba v podobě exotické flóry. Podobně jako u plážové módy bude i zde hrát důležitou roli námořnická inspirace a exotické vzory. Žhavou novinkou je kolekce Intimissimi Green Collection, která je dokonalou eko volbou.

Spodní prádlo značky Tezenis nabídne moderní potisky, hravé a svůdné střihy, jemné barvy i tradiční krajku v moderním ražení. Prostor dostane i street style, námořnický styl a především nečekané kombinace materiálů, barev a střihů. Kolekce plážové módy pulzuje mladistvou a pozitivní energií. Nepřehlédnutelná budete díky výrazným potiskům a třpytivým materiálům.

Zdroj a foto: Calzedonia, Intimissimi a Tezenis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.