Zpěvačka Nelly se ukázala na Silvestra v plavkách, ale od moře to ale nebylo!

Zpěvačka Nelly (18) strávila poslední dny starého roku na Slovensku v Nízkých Tatrách. Je vášnivou snowboardistkou a lyžařkou, miluje hory a zima patří k jejím nejoblíbenějším období. Ukázala, že má i smysl pro humor a jak je otužilá. Neváhala se v mrazu po náročném celodenním lyžování svléknout do plavek a lehnout do sněhu.

Zásobovala své fanoušky na Instagramu sérií vtipných storíček. Snad ji otužování prospěje, čeká ji totiž náročný pracovní leden, na který musí být fit. Nelly čeká několik vystoupení jako host kapely Botox na jejich tour a objeví se opět v představení o etiketě Trapas nepřežiju. Hlavní událostí, na které má Nelly účinkovat, bude 18. ledna koncert v O2 aréně Nejslavnější české muzikály. Zazní největší muzikálové árie Karla Svobody a Michala Davida.

Mimo to chce Nelly intenzívně pracovat na desce, kterou plánuje vydat na podzim 2020. Nové písničky už zpívala na tour Málo se známe před Ewou Farnou, kdy si testovala jak na lidi fungují a jestli je baví. “Dostala jsem od Ewy nabídku pokračovat jako předskokanka na tour i v březnu, ale protože mě čeká maturita a zrovna hned v dubnu písemná část, musela jsem s těžkým srdcem odmítnout”, posteskla si Nelly. Škola bude mít letos přednost a budou muset stranou i tak prestižní nabídky.

Foto: archiv N. Řehořové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.