Hlavní hrdinové – Eva Burešová a Marek Lambora nazpívali ústředí píseň a znělku k seriálu Slunečná

Slunečná bude diváky provázet každé úterý a čtvrtek. A jako každý správný seriál se ani tento neobejde bez ústřední písně a znělky. O tu se postarali hlavní aktéři, Eva Burešová a Marek Lambora. Úkol to pro ně byl snadný, protože oba jsou ostřílení zpěváci.

To, že budou Eva Burešová a Marek Lambora hlavními postavami seriálu, věděli, ale že budou i ústředními hlasy, o tom neměli tušení. „Nevěděla jsem, že budeme s Markem zpívat ústřední píseň Kovbojská, ale trochu jsem si to přála. Jsem ráda, že se to splnilo,“ netají se radostí Eva Burešová coby seriálová Týna.

Dva dny tak měla herečka na to, aby natočila veškeré scény, které se ve znělce objeví. Jeden den trávila v pohodlí ateliéru, druhý na statku v Zápech, kde si užila dostatek mrazu a deště. To, že muži to mají v životě snazší, se potvrdilo při natáčení Marka Lambory. Ten si dal jeden den hezky v teple holešovických kanceláří, pak přišlo na řadu nahrávací studio.

Slunečná – znělka

Naše znělka je venku! ?? Nazpívali ji samotní herci Eva Burešová a Marek Lambora – oficiální stránka! ? Co na ní říkáte? ☀️?

Zveřejnil(a) Slunečná dne Čtvrtek 26. prosince 2019

„Dřív, než jsem šla natáčet do studia, jsem si to nepouštěla, až v den natáčení. Ale skutečnost, že to je známá píseň Michala Hrůzy a Lenky Dusilové, mi to dost usnadnila. Myslím, že jsme to nakonec oba nazpívali dvakrát a bylo hotovo.“

Nový klip už několik dní láká diváky k tomu, aby si seriál pustili, a s jeho podobou je herečka víc než spokojená. „Netušila jsem, že se to nakonec takto bude promovat, ale moc mě to těší. Je to pohodová, pozitivní píseň – stejně jako naše Slunečná. Jsem ráda, že takto můžeme navnadit diváky ještě před vysíláním prvního dílu. Musím říct, že s Markem se mi točí dobře. Je to super kolega, věčně vysmátý. Je štěstí mít takové kolegy,“ přiznává Eva Burešová, která přece jen jedno přání jako zpěvačka má a při nahrávání to vyžaduje. „Voda a dobrá káva. Na tu si tedy potrpím obecně. A samozřejmě je důležité mít kvalitní zvuk a pohodu na place.“

Slunečná

Hvězdně obsazený rodinný seriál SLUNEČNÁ ☀️ už brzy na vašich obrazovkách ?! Na první díl se dívejte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě ?.Pojedeme bez reklam! ?

Zveřejnil(a) Slunečná dne Středa 8. ledna 2020

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.