Ochutnejte kousek medového Křivoklátska

Když se snoubí historický recept tradičního nápoje s prvotřídními surovinami a nejmodernějšími technologiemi, vznikne lahodný zlatavý nápoj, který zahřeje tělo i duši – Křivoklátská medovina. Rodinná firma ČESKÁ VČELA vyrábí medovinu za studena, díky čemuž si uchová blahodárné účinky. Díky vlastnímu křivoklátskému medu ještě navíc ukryje kousek Křivoklátska do každé lahve.

Představte si čistou krajinu CHKO Křivoklátsko, její rozlehlé listnaté a smíšené lesy, louky, které si udržely jinde vzácnou pestrost bylin a květin, údolí řeky Berounky, kam jen stěží přes koruny stromů dopadá sluneční světlo a pak včelky, které zde sbírají sladký nektar. V tom tkví tajemství lahodné chuti Křivoklátské medoviny. Díky vlastní včelí farmě disponuje společnost ČESKÁ VČELA kvalitním českým medem přímo z tohoto výjimečného kraje, který sama stáčí, třídí, kontroluje a zpracovává do jedinečné medoviny.

Křivoklátská medovina je vyráběna z ryze křivoklátského medu podle tradičního receptu našich předků, přesto s využitím nejmodernějších technologií. Vzniká podobně jako víno za studena, a právě díky tomu si uchovává všechny blahodárně působící látky z medu. Doba výroby není přesně stanovena, vždy se totiž odvíjí od vyrovnanosti chuti medoviny, neboť správné načasování rozhoduje o její kvalitě.

Zlatá Křivoklátská medovina patří mezi nejpopulárnější výrobky. Jedná se o jemný, lahodný nápoj zlatavé barvy, čisté medové chuti s příchutí vanilky. Na výběr je silnější 18 % alc. a slabší 12,5 % alc. verze, takže si může každý vybrat tu, která bude jeho srdci nejblíže.

Zlatá křivoklátská medovina je k dostání v prodejnách Albert a Billa za cenu 129 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.