Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Soutěž Dáma roku představila finalistky 2.ročníku

Československá soutěž Dáma roku, je projekt zaměřený na aktivní ženy 33+, které nebaví jen chodit do práce, pečovat o rodinu a domácnost. Zjistili jsme, že ženy po 30tce nemají možnost velkého uplatnění, pokud to samotné aktivně nevyhledávají, tak jsme se rozhodli to ZMĚNIT a vrátit ženám jejich sebedůvěru a sebevědomí!

Na tiskové konferenci bylo představeno 12 finalistek této soutěže. Tiskové konference konané 9.1.2020 v salonu Royal Jessica na Vinohradské ulici v Praze se zúčastnil Felix Slováček, moderátor Petr Vojnar, zpěvačka Genny Ciatti, Šárka Grossová a zpěvačka Lucy Junk, která je zároveň spolu organizátorkou této soutěže.

“Dáma roku musí mít něco v sobě. Kdybych byl porotcem, tak bych nehodnotil jen vnější krásu”, řekl Petr Vojnar. “Mám rád ženy. Do poroty se těším a nebudu prozrazovat, dle čeho budu hodnotit. To si nechám pro sebe a uvidíme, která z finalistek se stane vítězkou,” dodal Felix Slováček.

Petr Vojnar, Lucy Junk, Felix Slováček a Genny Ciatti

Všechny finalistky absolvovaly soustředění v chorvatském Drveniku. Dne 1.2.2020 bude spuštěno internetové hlasování, kde budete moci vidět jejich medailonky a fotografie. Budou uvedeny informace o každé z dam a budete si moci zvolit Dámu Sympatie 2020.

Finálový galavečer se uskuteční 12.3.2020 v 18:00 hod. ve vršovickém divadle MANA. Celým večerem bude provázet moderátor Miroslav Šimůnek a v porotě bude mnoho známých osobností. V rámci finále se uskuteční tři módní přehlídky a to volnočasového oblečení, byznys oděvů a společenských šatů. Vítězka soutěže získá zájezd do New Yorku a také se stane tváří pro novou kampaň přírodní kosmetiky v roce 2020.

Foto: image-dlub.cz / Karel Labuť

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *