Vyrážíte na hory? Přibalte si Mionetto!

Patříte mezi milovníky zimních sportů a jakákoli příležitost vyjet si do zasněžených hor vás nenechává chladnými? Užijte si letošní lyžování po italsku a po pořádné dávce sportovních aktivit si dopřejte sklenku lahodného Prosecca. Mionetto je totiž ideálním parťákem pro každou příležitost, i když venku není zrovna 30 stupňů.

Ačkoli jste do hor vyjeli především za zábavou a pohybem, nezapomínejte ani na zasloužený a příjemný odpočinek. Vychutnejte si svůj drink v pohodlných lehátkách na terase či v apres-ski baru přímo u sjezdovky a užijte si volné zimní dny se sklenkou toho nejlepšího z Itálie.

Špičkové Mionetto Prosecco D.O.C. Brut vyniká svou svěží chutí s tóny jablka a citrusů i jemným dlouhotrvajícím perlením. Mionetto je od roku 1887 symbolem kvalitního Prosecca a v současnosti je i nejoblíbenější značkou Prosecca v italské gastronomii. Je ideální pro každou denní dobu i příležitost.

Doporučená maloobchodní cena Mionetto Prosecco D.O.C. Brut je 239-249 Kč.

Projasněte zimní dny, objevte slunce v lahvi
S barevným drinkem v ruce se i studené zimní dny rázem změní v naprostou pohádku. A co může být lepšího než sněhem pokrytá krajina kolem vás a rovnou namíchané osvěžení?

Avanti Spritz si okamžitě zamilujete pro jeho charakteristickou hořkosladkou chuť i výraznou oranžovou barvu, která rozzáří nejen každý večírek, ale i odpoledne u sjezdovky. Dopřejte si ho pořádně vychlazený, s ledem a plátkem čerstvého pomeranče. Prožijte nezapomenutelné chvíle s letním drinkem třeba i v zimě na horách.

Doporučená maloobchodní cena Avanti Spritz je 79 Kč. K dostání také na www.osobnivinoteka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.