Jan Plouhar zažil chvíle strachu při natáčení: V krvi se pomalu koupal!

Hned první díl seriálu Slunečná byl pro herce Jana Plouhara pěkný adrenalin. Na vlastní kůži okusil nepříjemný zážitek v podobě autonehody, která se mu jako Štěpánu Vackovi přihodila v prvních minutách seriálu. A to, že natáčení takového kousku není vůbec legrace, herec přiznává bez ostychu.

Pohřební hostina k uctění Martina Popelky probíhá. Týna Popelková chce, aby vše bylo perfektní, přesně tak by se to totiž tatínkovi líbilo, a když se najde malý zádrhel, je potřeba ho vyřešit. Proto musí její přítel Štěpán nasednout do auta a přivézt plynovou bombu, aby grilování proběhlo hladce. Štěpánovi se dvakrát nechce a nasedá do auta pěkně rozčilený. Na silnici předjíždí Janka Linharta (Marek Lambora), který sprintuje, aby vyhrál závod. Záhy je slyšet už jen řinčení skla.

„Bylo to nepříjemné, když je člověk v zamčeném autě a vpředu proti němu hoří motor. Všechno bylo samozřejmě ošetřené a jištěné kaskadéry, ale ten pocit, kdy se začne valit černý kouř a vy víte, že se z auta nedostanete, pokud vám někdo nepomůže, tak to pěkné není,“ přiznává bez ostychu herec, který podobné natáčení ještě nezažil. „Byl to rozhodně adrenalin a také zajímavá zkušenost. Natáčení celé akce trvalo tak tři hodiny, a v televizi to jde asi dvě minuty,“ poodhaluje Jan Plouhar zákulisí natáčení, při kterém se pěkně vybarvil. Maskéři se na něm totiž vyřádili a umělou krví opravdu nešetřili.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.