Barbora Mochowa pokračuje v dalším ročníku Eurovize s magickou písní White & Black Holes

Barbora Mochowa je zpěvačka a pianistka, která se širší veřejnosti představila už v loňském roce na celosvětové hudební soutěži Eurovize 2019, kde v počtu zhlédnutí na YouTube suverénně vedla s písní True Colors. V celkovém pořadí se umístila na druhém místě po vítězných Lake Malawi. Letos se v této soutěži představuje se svou magickou písní White & Black Holes. Tu vytvořila opět s předním producentem Viliamem Bérešem, se kterým nyní pracuje na novém albu.

O videoklip k písni se postarala pražská skupina AZN kru – režiséři Novak+Nguyen. „Hned na začátku jsme si řekli, že spíš než příběhový chceme natočit atmosférický klip. Sledujeme skupinu různých lidi, kteří spolu na první pohled nemají nic společného, ale postupně zjišťujeme, že všichni unikají před katastrofou do bezpečného snového světa či jiné reality,“ říká o videoklipu Novak.

Píseň White & Black Holes posluchači poprvé uslyší naživo už tento čtvrtek 23. ledna v Experimentálním prostoru NoD, kde Barbora Mochowa vystoupí úplně poprvé i s kapelou. Na koncertě zazní jak nejnovější písně z jejího připravovaného alba, tak i z debutové desky Waiting for the White Raven.

„Tento koncert pro mě bude výjimečný z několika důvodů. Nebudu se po celou dobu doprovázet na piano, jak jsem zvyklá, ale budou se mnou hrát skvělí muzikanti – klávesista Martin Brunner s bubeníkem Janem Chalupou – a písně zazní přesně tak, jak budou na desce, i s elektronikou od Viliama Béreše. Samozřejmě nebudou tradičně chybět ani kluci ze smyčcového kvarteta Unique Quartet, kteří mě doprovázeli i v rámci loňské Eurovize,“ prozrazuje zpěvačka o čtvrtečním koncertu v pražském NoD.

Mladá hudebnice budí nadšení u hudebních kritiků i fanoušků, kteří ji za debutové album Waiting for the White Raven vynesli před dvěma lety na 2. místo v kategorii Objev roku divácké ankety Žebřík. Jako zpěvačka také působila s alternativní popovou formací Sinuhet.

Vstupenky na koncert: https://goout.net/cs/koncerty/white-and-black-holes-concert-barbora-mochowa/lxmef/+hapcp/

Hlasovat pro píseň je možné zdarma přes aplikaci: https://eurovision.tv/app

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.