Křenková a Boková si oblíbily zvláštní praktiky, ani ponižování jim není cizí!

Jindy okouzlující herečky Eliška Křenková (29) a Jenovéfa Boková (27) se nyní ukázaly v poněkud jiném světle. Skandální chování, zvláštní praktiky a ponižování pro ně nejsou ničím výjimečným. Vše vyšlo najevo, když si společně pořídily domácího mazlíčka, psa Jiřího. Ten jim plní všechna jejich přání, a to i ta intimní. Jiří jí a spí na podlaze, ony ho chodí pravidelně venčit do přírody a užívají si s ním spoustu legrace. Ta ale končí ve chvíli, kdy Jiřímu dojde, že je pouze ponižován a zneužíván. Jeho duše se vzbouří a probudí se v něm člověk, který touží po kruté pomstě.

Příběh Jiřího, daňového poradce, který si od raného dětství myslí, že je psem, vypráví nový krátkometrážní snímek s názvem Jiří pes uprchlík  v režii Tomasze Wińskiho. Hlavní hrdinky Eliška a Anička, které ztvárnily herečky Jenovéfa Boková a Eliška Křenková, drží Jiřího alias Petra Vančuru (35) pěkně zkrátka. Ten pro svou touhu být psem dokáže udělat cokoli. Uteče od své milované matky, nastěhuje se k nim a vzdá se svobody i všech vydělaných peněz, které dívky vesele utrácejí za bydlení, alkohol a drogy. Ani to ale jeho paničkám nestačí a chtějí po Jiřím víc.

S jídlem roste chuť, a to v případě Elišky platí dvojnásob. Čím víc Jiřímu ubližuje, tím víc ji to baví. Tahle zpočátku nevinná hra postupně nabírá na intenzitě. Až jednoho dne všechno skončí. Půlhodinové drama, ve kterém jde o život je spolu s dalšími sedmi krátkými filmy ke zhlédnutí zdarma v rámci Festivalu krátkých filmů Praha do neděle 26. ledna na pragueshorts.mall.tv. Obě držitelky Českého lva jsou navíc na internetové televizi k vidění i v seriálech. Eliška Křenková si zahrála v sitcomu Všechno je jinak, Jenovéfu Bokovou obsadil režisér Jan Prušinovský do hlavní role komediální série Život je hra.

Zdroj a foto: Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.