Kapela Botox s Honzou Kopečným zakončila turné v zaplněném Lucerna Music Baru!

Česká pop-rocková kapela Botox uzavřela klubové turné k albu Dvě tváře ve středu 22. ledna koncertem v pražském Lucerna Music Baru, který stejně jako loni praskal ve švech. Na závěrečný koncert si kapela pozvala i vzácné hosty, moderátorku Lucku Borhyovou, herce Martina Dejdara, zpěvačku a herečku Evu Burešovou, moderátorku Katku Říhovou a zpěváka a frontmana kapely Queenie Michaela Klucha.

Během téměř dvouhodinového koncertu Botox zahráli skladby z alba Dvě tváře, ale i novinky z připravované desky. Katka Říhová představila nedávno vydaný singl Napořád, Eva Burešová, která se oblékla do přiléhavých kožených minišatů, zazpívala známý hit americké zpěvačky Pink s názvem So what. Fanoušci doslova šíleli, když na pódium vtrhl herec Martin Dejdar se známým hitem z filmu Šakalí léta „Jednou mi fotr povídá“. Na své si ale přišli i milovníci klasiky a to díky hitu legendární kapely Queen „Crazy little thing called love“ v podání Michaela Klucha.

Překvapením večera byla levitující Lucka Borhyová. Oblíbená moderátorka byla součástí kouzelnického triku iluzionisty Štěpána Šmída, který je jedním z nejlepších ve svém oboru v Česku i ve světě. Její účastí na koncertu ale zároveň odstartovala dlouhodobá spolupráce mezi skupinou Botox a nadačním fondem Lucky Be Lucky Borhyové podporující neonatologické oddělení pražské Nemocnice Na Bulovce.

Koncertem v Praze završila kapela Botox čtyřměsíční klubové turné po České republice, na které přizvala i talentovanou mladou zpěvačku Nelly Řehořovou.

Debutové autorské CD kapely Botox s názvem Dvě tváře vyšlo v červnu 2019 po téměř roce a půl existence skupiny, kterou založili zpěváci Jan Kopečný a Petr Ryšavý. Album kapela pojmenovala podle jedné z písní, která jak kluci s oblibou říkají, plně charakterizuje proměnnost nálad v kapele. Dva z pětičlenné party jsou totiž narozeni ve stejný červnový den, ve znamení Blíženců, a s nadsázkou řečeno, není vždycky jednoduché s jejich druhou méně sympatickou tváří v malé dodávce existovat. Název ale vystihuje i fakt, že kapela není doprovodným uskupením jednoho frontmana, ale skvělé zpěváky a výrazné osobnosti má hned dvě.

Zdroj a foto: kapela Botox

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.