Nikol Moravcová si s rodinou užila čerstvý sníh ve Špindlu. Na sjezdovce se rozhodla pro životní změnu!

První měsíc nové dekády si známá česká moderátorka a blogerka Nikol Moravcová užila na perfektně upravených sjezdovkách Skiareálu Špindlerův Mlýn. Nebylo na to ale sama. Společnost jí dělal manžel i půlroční dcerka Violet. Právě kvůli dceři se Nikol rozhodla dát dočasné sbohem jedné etapě svého života.

Čerstvý prašan, minimální čekací doby u lanovek a dokonale upravené sjezdovky si nechá ujít jen naprostý blázen. Ideální podmínky pro zimní radovánky a aktivní odpočinek zvolila i česká multitalentovaná moderátorka. “Podmínky na ježdění ve Špindlu byly úžasné. Vyrazili jsme s manželem a Violet na sjezdovky v týdnu a vůbec jsme nemuseli řešit žádné fronty. Dokonce nám i napadl čerstvý sníh, takže celá dovča byla bezchybná,” prozradila Nikol Moravcová.

Dovolená ale znamenala pro Nikol i životní změnu. Po neuvěřitelných deseti letech se totiž rozhodla rozloučit, jak sama říká, s neobyčejným kusem dřeva, který ji každou zimu dával pocit nesvázanosti a svobody. Svoji milovanou jízdu na snowboardu vymění totiž za lyže. “Nebylo by na tom nic zvláštního nebýt toho malého človíčka, který tu byl s námi. Každý sjezd dolů jsem měla v hlavě, že musím jet opatrně. Při mojí poslední jízdě z Medvědína po prázdné sjezdovce jsme si řekla, že toho riskování už bylo asi dost. Od příštího roku přejdu na lyže. Kvůli malý, i kvůli sobě. Lepší rozloučení si ale neumím představit,” dodala Nikol s úsměvem.

Foto: archiv N. Moravcové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.