Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

BydleníJídlo a pití

Revoluční novinka od Sage kombinuje tři přístroje v jednom standardní mixér, smoothie mixér a odšťavňovač

Prémiová značka domácích spotřebičů Sage uvádí na český trh revoluční novinku The 3X Bluicer Pro Sage SJB815BSS – stolní odšťavňovač s mixerem. Je to jediný výrobek na trhu, který kombinuje 3 výrobky v jednom: standardní mixér, smoothie mixér a odšťavňovač. Nabízí tak celou škálu možností k přípravě zdravých pokrmů v podobě oblíbených nutri drinků – ať už se jedná o smoothie, koktejly nebo ovocné šťávy. A navíc šetří místo v kuchyni!

Bluicer má intuitivní ovládání, je vyroben ze špičkových materiálů a je vybaven speciálním nožovým systémem Kinetix. Základna je v robustním kovovém provedení, které zaručuje velmi tichý chod bez vibrací. Přístroj nabízí 5 přednastavených programů pro mixování a 10 rychlostí pro odšťavňování. Odšťavňovat lze přímo do sklenice nebo mixovací nádoby a čerstvou šťávu je tak možné rovnou využít pro přípravu smoothie. Rychlost je navíc pro plynulé a přesnější nastavení možné regulovat na kruhovém ovladači. Všechny volby se zobrazují na velkém podsvíceném LCD displeji, včetně doby přípravy.

Dokonalé zpracování potravin zaručuje nožový systém Kinetix, který je zpevněn titanem a při plném zatížení dosahuje rychlosti 300 km/h. Ten společně s jedinečným tvarem nádoby bez tzv. mrtvých míst dokáže zpracovat libovolnou kombinaci potravin – ať už měkčí či tvrdší konzistence nebo třeba i led. Nádoba mixéru o objemu 1,5 l má praktické víko s vyjímatelným vnitřním víčkem a je vyrobena z Tritanu, tedy kopolymeru BPA-Free. Tento materiál se používá pro výrobu domácích spotřebičů, je vysoce odolný proti nárazu i poškrábání a hodí se pro extrémní zátěž i opakované mytí v myčce na nádobí.

Bluicer je rovněž kompatibilní s vakuovým nástavcem Sage The Vac Q SBL002. Mixování ve vakuovém prostředí představuje nejdokonalejší metodu mixování, protože umožňuje zužitkování maximálního množství enzymů z potravin. Nedochází při něm k oddělení tekutiny od pěny a výsledkem jsou pak barevnější a jemnější nápoje se strukturou doplněnou o mikrobublinky.

Pro praktické využití má odšťavňovač bluiceru extra velký plnící otvor o šíři 88 mm, který pojme např. i celá jablka. Výrobci dbali i na to, aby během odšťavňování nedošlo ke ztrátě vitamínů nadměrným zvýšením teploty. Proto je přístroj vybaven technologií Cold Spin, která se stará o to, aby teplota šťávy nevzrostla o více než 1 ⁰C. K příslušenství patří 3 l nádoba na dužninu a čistící kartáč a součástí nerezové základny je praktický úložný prostor pro přívodní kabel. Bezpečnost zaručuje ochrana proti přetížení.

Zkrátka tento šikovný a praktický asistent vám pomůže hravě připravit jakýkoliv drink z čerstvých surovin – ať už podle vlastního receptu či receptů na webových stránkách výrobce. Doporučená MOC Bluicer Sage SJB815BSS je 12.990, – Kč.

Recept na smoothie Beet the Blues
Ingredience:
• 250 g borůvek
• 250 g hrušek nakrájených na čtvrtiny a bez jadřinců (asi 2 středně velké hrušky)
• 100 g kostek ledu (asi 5 kostek)
• 45 g oloupeného citrónu (asi ½ citrónu)
• 300 g cukety, okraje odříznuté (asi 2 cukety)
• 220 g červené řepy bez stonků (asi 2 středně velké řepy)

Postup přípravy:
1. Do nádoby vložte borůvky, hrušky a kostky ledu. Sestavte spotřebič jako odšťavňovač.
2. Zvolte rychlost 1 a zpracujte citrón.
3. Zvyšte rychlost na 6 a zpracujte cuketu.
4. Zvyšte rychlost na 10 a zpracujte červenou řepu.
5. Rozložte spotřebič a složte znovu jako mixér. Nasaďte víko a ujistěte se, že je správně nasazeno a zajištěno.
6. Vyberte program Green Smoothie a zpracujte suroviny v nádobě. Okamžitě podávejte.

Zdroj a foto: Sage

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *