Místo vysněné dovolené zažíval populární herec Andrej Polák bolestivá muka

Zatímco pro mnohém známé osobnosti se Bali a malebné ostrůvky kolem něj staly synonymem ráje, Andrej Polák (40) na něm zažil skutečné peklo. Populární herec, moderátor a hvězda nového internetového sitcomu Olo show první dny v Indonésie doslova protrpěl.

Dovolenková idylka vzala za své už na letišti, kde se musel neplánovaně rozloučit se svým partnerem Maťem. Toho totiž letecká společnost odmítla přepravit kvůli brzké expiraci jeho pasu. Nezbylo mu tedy než své drahé polovičce zamávat a vypravit se místo do exotiky na úřad se žádostí o expresní vydání nového cestovního dokladu.

Andrej s Matěm na pláži. To ještě netušili, že to nejhorší je teprve čeká

Přestože Maťo s několikadenním zpožděním na Bali nakonec přiletěl a oba se těšili, že nejhorší mají za sebou a po pracovně náročném loňském roce, který byl pro Andreje ve znamení natáčení filmový a seriálových hitů jako Vlastníci, Nabarvené ptáče, Národní třída, Dáma a král, #martyisdead nebo novinky Olo show, budou zaslouženě odpočívat, největší nepříjemnost je teprve čekala. „Gili Air je rajský ostrov, vedle Gili Trawangan a Gili Menor. Jsou na něm zakázané motorky i auta, všichni jezdí na kole a asi tři šťastlivci mají elektrokolo. Je tu božský klid,“ pochvaloval si místo pobytu herec a moderátor. To ještě nevěděl, co ho čeká hned při prvním výletě.

Pro úspěch své show je Olo ochoten podstoupit mnohé…

„Vyrazili jsme na západní stranu ostrova nafotit údajně ten nejhezčí zápas slunce. Nenapadlo mě nic lepšího než večerní koupání, chvíli jsem se cachtal ve vodě, až jsem šlápl na mořského ježka. Bohužel tihle ježci nejsou tak neškodní jako ty v Chorvatsku. Mají mnohem delší jehlice, které jsou plné toxinů, a člověk okamžitě chytne infekci,“ popisuje nepříjemný zážitek. „Nejdřív jsem to neřešil, vždyť to byl jen ježek, navíc mám s sebou lékárničku plnou různých prášků, kterými jsme se nadopoval. Po dvou dnech se mi ale noha zanítila. Bolest byla silná tak, že moje dovezené léky na ni vůbec nezabíraly, a tak jsem vyhledal místního lékaře. Ten mi hned předepsal silná antibiotika a analgetika. Ty naštěstí zabraly a po třech dnech v útlumu, kdy jsem necítil vůbec nic, odezněla i infekce,“ popisuje nepříjemný zážitek Polák, který se perným chvilkám nevyhnul ani před kamerou.

V seriálu Stylista si Andrej Polák zahrál s Petrou Nesvačilovou, Petrem Vaňkem a Michalem Kernem

Coby Olo bavil prekérními situacemi, do kterých se opakovaně dostával, už v seriálu Stylista. Nabídka vlastní show proto na sebe nedala čekat a světaznalý a vyhledávaný módní guru je zpět na scéně. A tentokrát jsou svědky jeho trapasů nejen diváci internetové televize Mall.tv, ale i hosté Olo show, kterými jsou Berenika Kohoutová, Adam Mišík, Agáta Hanychová nebo Tonya Graves.

Foto: Archiv A. Poláka a Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.