Nová zkušenost Milana Peroutky: Poprvé vyjede se zájezdovým divadlem!

Oblíbený český herec, muzikant a moderátor Milan Peroutka se v jediné divadelní hře ukáže jako mimoň, frajírek, zakřiknutý student, potravinářská inspekce, člověk, který chce páchat sebevraždy i jako sličná dívka v lokální soutěži MISS.

Ve všech těchto polohách se objeví v divadelní crazy komedii Krasavci na chmelu aneb chlapy/i jsou jen pro legraci. Roli v zájezdovém divadle bere jako výzvu a vy se máte rozhodně na co těšit, protože takto jste ho ještě neviděli!

Nebude to jistě jednoduché, ale talentovaný herec slibuje, že se do toho vloží s plným nasazením: „V každé postavě si najdu postupně nějaké vyznění, aby to bylo, co nejhumornější a nejkomediálnější,“ říká Milan Peroutka toužící po nové zkušenosti. A vy všichni se už dnes můžete těšit na humorný příběh z krachující hospody, která se rozhodně bude otřásat v základech. V dalších rolích uvidíte principála Braňa Poláka, Václava Upíra Krejčího, který je i autorem scénáře, Jaroslavu Stránskou, Matyáše Hložka, Anetu Vacek a Báru Rajnišovou.

Braňo Polák s fotografem, v pozadí Václav UpírKrejčí

Foto: Archiv hry Krasavci na chmelu aneb chlapy/i jsou jen pro legraci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.