Pěvecká soutěž ČESKO ZPÍVÁ 2020 hlasí uzávěrku přihlášek už 10. února!

Talentovaní zpěváci mají posledních pár dní na odeslání své přihlášky do 13. ročníku oblíbené pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2020. Uzávěrka přihlášek proběhne již 10. února 2020 (včetně).

Česko zpívá je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky ve věku od 9 do 26 let, která si svým profesionálním a osobitým přístupem získala přízeň začínajících zpěváků, hudebních pedagogů i veřejnosti.

Jsem moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos opět objevíme další nádherné talenty a pomůžeme jim prosadit se,“ říká patronka projektu Kamila Nývltová, která soutěž také představí v pátek 7. února 2020 divákům pořadu České televize „Sama doma“.

Pěvecké klání má čtyři soutěžní kola a je vyhlašováno pro 2 věkové kategorie (Sólisté 9 – 14 let, Sólisté 15 – 26 let). Zpěváci se do soutěže hlásí prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře, kam vloží kromě údajů o sobě i nazpívanou soutěžní nahrávku. Ze všech zaslaných nahrávek vybere odborná porota v základním kole postupující soutěžící, kteří se již na živo budou prezentovat v dalších kolech. Výběrové kolo se uskuteční začátkem března v Praze, semifinále a finále 2. a 3. dubna 2020 v centru UFFO v Trutnově.

Na soutěžící se těší opět „hvězdná“ porota, zpěvačka Leona Machálková, Renata Drössler, zpěvák Petr Bende, Sebastian, Peter Pecha, moderátorka Gábina Partyšová, módní návrhář Osmany Laffita, produkční Hudebního divadla Karlín Jan Křehla a další …

Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, možnost veřejně prezentovat svůj talent, setkat se s osobnostmi české hudební scény, užít si jedinečnou povzbuzující atmosféru nebo navázat nová přátelství.

Online přihlašovací formulář a pravidla a podmínky účasti naleznete na webu www.cesko-zpiva.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.