Tipy na valentýnské dárky pro něj i pro ni

Blíží se nám svátek všech zamilovaných a s ním spojený i výběr toho nejlepšího dárku pro naše drahé polovičky. Připravili jsme pro vás 4 tipy na ty nejlepší dárky PRO NĚJ a PRO NI, které zaručeně potěší. Zároveň zde naleznete i inspiraci na dárky, které potěší oba zamilované dohromady.

PRO NĚJ
FEŠÁK JAK Z HOLLYWOODU – Zastřihovač ER-GY60
Proměňte vaše sny o hollywoodských fešácích v realitu a mějte doma svého Toma Hardyho. Bezdrátový zastřihovač Panasonic i-SHARPER ER-GY60 s ocelovými břitvami během pár minut upraví vousy vašeho partnera k nepoznání a jejich dokonalý styling vás odzbrojí při prvním pohledu. Strojek, který byl inspirován tradiční holičskou břitvou, je voděodolný a nabízí 20 úrovní nastavení, které zvládnout jakoukoliv úpravu vousů, včetně chloupků po celém těle. Darujte svému partnerovi k Valentýnu strojek od Panasonicu a rázem jediná vaše starost bude, že od svého vyvoleného nebudete moci odtrhnout. Doporučená MOC je 2 299 Kč.

PRO NI
NEODOLATELNÁ NA DOTEK – Epilátor ES-EL7A
Co kdybyste z „už jen 5 minut“ v koupelně udělali opravdu 5 minut? S novým epilátorem Panasonic vaše partnerka během chvíle dosáhne dokonale hladké pokožky a ušetřený čas bude patřit jenom vám. Model ES-EL7A má 5 hlav a flexibilní výklopnou hlavici, čímž se skvěle přizpůsobí každé křivce jejího těla. Díky voděodolnému provedení může strojek používat i ve vaně či sprše a perfektního výsledku dosáhne za pomoci dalších tří praktických nástavců – jedním pro oblast bikin, včetně ochranného víčka, a další hlavice s holicím strojkem a zastřihovačem. Udělejte na Valentýna radost jak partnerce, která dosáhne saténově hladké pokožky, tak vám, protože už z ní nebudete chtít spustit ruce ani na chvíli. Doporučená MOC je 2 499 Kč

Dárky pro oba
LÁSKA NA PRVNÍ POSLECH – Sluchátka RP-HF410B
Máte svoji zamilovanou písničku, která vám vždy připomene okamžiky s vaší láskou? Vraťte se během Valentýna do těchto okamžiků díky bezdrátovým sluchátkům Panasonic RP – HF410B. Vysoká kapacita baterie zajistí přehrávání vaší oblíbené písničky celých 24 hodin. Hutné basy s minimálním zkreslením se postarají o jedinečný zážitek z poslechu. Sluchátka jsou lehká a jejich moderní vzhled ocení každý. Darujte letos na Valentýna nezapomenutelný dárek a připomeňte své drahé polovičce váš zamilovaný moment. Doporučená MOC je 1 279 Kč.

ROZTANČETE SE V RYTMU VALENTÝNU – Technics SC-C30
Lámete si hlavu s tím, čím na Valentýna potěšit svojí drahou polovičku? Bezdrátový reproduktor Technics OTTAVA SC-C30 si vás svým špičkovým zvukem i neotřelým designem podmaní oba. Kompaktní provedení se zabudovanou technologií Space Tune se přizpůsobí všem valentýnským plánům a libovolná místnost vaší domácnosti se naplní smyslnými tóny v dokonalé kvalitě, a to vše bez zbytečných kabelů. Nadčasový model umožňuje přehrávat široké spektrum hudebních zdrojů z jediného přístroje. Darujte hudební zážitek a zažijte společně Valentýn jako z televizních obrazovek. Doporučená MOC je 15 990 Kč.

Zdroj a foto: Panasonic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.