Blíží se další ročník FASHION STARS NIGHT! Na co se můžete těšit?

Projekt FASHION STARS NIGHT si buduje své jméno již od roku 2003, kdy byl realizován jeho první ročník v prostorách tehdejší Gallery Art Factory na Václavském náměstí v Praze.

Pod původním názvem SHOOTING FASHION STARS tak kontinuálně podporuje zejména české módní designéry a značky. Již čtrnáctým rokem tak umožňuje prezentovat jejich práci ve výjimečném prostředí a s podporou profesionálního technického a produkčního týmu. V České republice neexistuje projekt obdobného rozsahu a renomé.

Inspirativní módní show každý rok zhlédne více než 600 VIP osobností, marketingových a obchodních managerů, novinářů, celebrit, uznávaných návrhářů, designérů, architektů a dalších představitelů české módní scény a umělecké obce.

Móda se velmi rychle vyvíjí a i my máme radost, že se vnímání české módní tvorby a její prezentace u nás mění a její popularita rok od roku roste.

V současné době již existuje řada dalších projektů a soutěží prezentujících tvorbu návrhářů, proto jsme se po diskuzi v odborných kruzích rozhodli původní koncept posunout. Podporu tak opět směřujeme tam, kde je aktuálně potřeba – tedy směrem k funkčnímu obchodnímu modelu české módy.

Zdroj a foto: https://www.fashionstarsnight.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.