40 000 krystalů Swarovski zářilo na 92. ročníku udílení Oscarů

Swarovski se spojil s Jasonem Sherwoodem, oceněným designérem a tvůrčím ředitelem Emmy® pro živou hudbu, televizi, divadlo a zážitkové inscenace, aby přidal podmanivý třpyt v jeho scénografií pro 92. ročník předávání Oscarů.

Letošní přehlídka představila už 13. ročník spojení, kdy Swarovski osvětloval scénu předávání Oscarů dle scénáře Jasona Sherwooda. Tři klíčové rysy Swarovski zahrnovaly křišťálovou vnitřní spirálu a křišťály uzavřenou oblast, která obsahovala oslnivou křišťálovou oponu a křišťálovou věž s více než 40 000 krystaly Swarovski tvořenou čirými křišťály se zlatým a stříbrným odstínem.

Jason Sherwood poznamenal: „Projektování pro Oscary v roce 2020 je o vytvoření prostoru tak komplexního, rozmanitého a krásného jako filmy roku, na oslavu nejvýznamnějších světových umělců. Můj produkční design je sochařský cyklón, kde se hollywoodské kouzlo a filmové umění mohou vizuálně spojit, aby oslavily dopad vyprávění, a naše partnerství se společností Swarovski umožnilo, aby se tato vize leskla na každém kroku. Krystaly dodávají designu plovoucí magický smysl pro možnost a přinášejí téměř kaleidoskopový zázrak na pódium a rok filmů, které oslavují lidský zážitek.“

Crystal Inner Spiral je strukturovaná spirála o váze 1 100 liber zdobená okouzlujícími křišťálovými závěsy. Stovky křišťálových pramenů s 12 000 křišťálovými krystaly Swarovski přinesly do středu jeviště fascinující lehkost a jas. Křišťálový uzávěr kombinoval oslnivou křišťálovou oponu o šířce 60 stop a 40 stop a křišťálovou věž o délce 1325 stop a 38 stop – představoval více než 28 000 krystalů Swarovski, což zajistilo, že předávání Oscarů se stalo tou nejpůvabnější nocí v sezóně ocenění.

92. ročník se konal v neděli 9. února 2020 v divadle Dolby® v Hollywoodu a Highland Center v Hollywoodu a byl vysílán živě na ABC ve více než 225 zemích a teritoriích po celém světě.

Foto: ARTURO HOLMES / GETTY IMAGES

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.