Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Choroby 21. století řeší Bemer terapie

I přes aktuálně panující blahobyt a stále se zlepšující životní styl stále bojujeme s různými nemocemi. K těm stávajícím se navíc přidávají nové, a to včetně civilizačních chorob. Stálý stres, nevhodná strava a přejídání, hodně práce a málo pohybu a spánku může za to, že naše zdraví dostává zabrat. Proto není divu, že se často cítíme unaveni a bez energie. To vše zapříčiňuje poškození cévního systému v oblasti mikrocirkulace. Naštěstí tu je Bemer terapie.

Obnovte poškozenou mikrocirkulaci těla
Poruchy prokrvení představují v 21. století civilizační nemoc číslo jedna. Pokud se naše tělo správně neprokrvuje, hrozí nám velké množství zdravotních problémů. Bemer terapie poškozenou mikrocirkulaci dokáže úspěšně obnovit. Zdravému člověku se cévy stahují 30x za 10 minut. Pokud má poškozenou mikrocirkulaci, potom pouze jednou za 10 minut. Bemer terapie pomáhá léčbou samotných příčin onemocnění. Proto je tak účinná. Působí jako doplňková terapie při akutních i chronických onemocněních, kdy v lidském těle podporuje samoléčící procesy. Navíc zlepšuje účinnost léků tak, že je pomáhá dostat na správné místo, protože buňky jsou okysličené.

Protože Bemer terapie přináší lepší vitalitu, náladu, spánek a léčbu zranění, doporučuje se všem. Okamžitě pomáhá v akutních případech (výhřez plotýnek, naražená žebra, nakopnutý palec, vyvrtnutý kotník apod.), má vliv na poruchy menstruace (jedna žena s ním podstupovala hormonální nastartování tvorby vajíček, po 2 týdnech se vytvořilo 10 kusů, přičemž dříve pouze pět), prokazatelné úspěchy se dostavily také v případě Cronovy nemoci ( po půl roce při využívání dvakrát denně došlo k zapouzdření zánětu), potlačuje migrény, zlepšuje trávení a spaní, omezuje chrápání nebo rychleji hojí jizvy i po akné. Na organismus působí celkově, a tak Bemer terapii používá i celá řada sportovců, včetně těch vrcholových. V Česku to je například atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle, oštěpařka a dvojnásobná olympijská vítězka Barbora Špotáková či tenista Radek Štěpánek.

Vychutnejte si terapii ve studiu Danah či u vás doma
Bemer terapie je ověřena i vědecky, kdy se prokázalo, že jde o léčebnou metodu, která cíleně podporuje mikrocirkulaci krve, lymfatický systém, zvyšuje imunitu, zmírňuje bolesti, funguje jako kyslíkový doping a pomáhá po operacích. Proces terapie probíhá prostřednictvím certifikovaného zdravotního přístroje, kdy díky speciálním impulsům působí na buňky v těle, zlepšuje a obnovuje poškozenou mikrocirkulaci krve. Člověk se při této metodě položí na speciální podložku na lůžku, případně je možné přiložit individuální intenzivní díly na potřebné místo. Na přístroji se zvolí program, přesně podle problému, nastaví se na určitou dobu práce (od 8 do 20 minut), zvolí míra intenzity, a to je vše.

Vy jen odpočíváte, relaxujete, čtete si a přístroj vykonává svoji práci. Bezbolestně a bez námahy. Délka procedury a počet návštěv je doporučen po úvodní krátké konzultaci. Cena jedné aplikace Bemer terapie se pohybuje kolem 120 Kč (při zakoupení 10 aplikací můžete ve Studio Danah získat 3 zdarma). Regenerace po proceduře probíhá ještě dalších 12 hodin. Jestliže byste chtěli mít přístroj rovnou doma, a tak ho používat v domácím prostředí, ani to není problém. Studio Danah totiž zprostředkovává jeho zapůjčení, a to až na 8 týdnů. Za toto období zaplatíte 22 500 Kč. Pokud se rozhodnete si přístroj ponechat, je půjčovné odečteno z kupní ceny. Bemer Professional Set stojí 112 tisíc korun. Ovládat se ho naučíte snadno ve Studiu Danah, kde nechybí kompletní vysvětlení s instruktážním videem.

Autor: Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah (www.studiodanah.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *