Kvalitní a vyráběné v ČR, to jsou autorské doplňky pro děti od Alla baby

Česká značka Alla baby spojuje tradici, jednoduchost a praktičnost s originalitou a moderním designem, která na trh přináší praktické doplňky pro malé děti i jejich maminky. V nabídce najdete kvalitní péřové zavinovačky, peřiny pro děti i dospělé, luxusní povlečení, hebké deky, přebalovací batohy na kočárek a řadu dalších užitečných a nápaditých doplňků. Alla baby je pro všechny, kteří vyhledávají kvalitu s příběhem.

Firmu založily před třemi lety Alena Výborná a Alena Šimková, dvě kamarádky, které se znají od dětství. Obě už mají děti a ty se pro ně staly nekonečným zdrojem inspirace. Zrodila se značka Alla baby a s ní originální neokoukané produkty. Obchod si zakládá na české kvalitní práci, které záleží na udržitelnosti výroby a do současného světa přináší dlouhodobou hodnotu. Pro Alla baby pracují rodinné firmy, chráněné dílny, maminky na rodičovské dovolené a maminky samoživitelky. „Naše firma si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům, produkty dárkově zabalíme, napíšeme k nim jmenovku a věnování, které si budete přát, ” říká Alena Výborná. „Cílem Alla baby je nabízet výrobky, které maminkám ulehčí péči o děti. Garantujeme, že všechny výrobky vyrábíme pouze v České republice. Jsme pyšné na naši českou kvalitu,” doplňuje Alena Šimková.

Sortiment Alla baby nabízí luxusní deky v rozměrech pro miminka, děti a dospělé. Mezi jejich top produkty patří také batohy, které si zákazníci mohou sami navrhnout. Krásným doplňkem do interiéru je ručně vyrobená houpačka z kvalitního masivního dřeva s jutovým lanem, která posiluje vnitřní svaly a podporuje koordinaci pohybu. Za zmínku stojí také spacáčky a nadýchané péřové zavinovačky vyrobené z kvalitního husího peří. Zbytek rodiny ocení set v podobě peřiny a polštáře v té nejvyšší kvalitě a mnoho dalších prvotřídních výrobků. Nevíte co darovat novopečené mamince? Alla baby nabízí také dárkové poukazy.

Herečka a fotografka Andrea Růžičková fandí československé tvorbě a aktivně jí podporuje. Mezi její oblíbené značky patří také Alla Baby. Další známou propagátorkou je herečka Michaela Tomešová, která pořídila dětem dřevěnou houpačku a hebké deky. Výrobky Alla baby využívá také herečka Lenka Zahradnická a Tereza Vítů.

Zdroj: https://www.allababy.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.