Nové hračky ve vajíčkách Kinder: Pyžamasky, Trollové 2 a rychlá auta Hot Wheels

Chuť vajíček Kinder Surprise a Kinder Joy bude nyní ještě lahodnější pro všechny fanoušky animovaných hrdinů, ale i mimořádných aut. V čokoládových pochoutkách se totiž ukrývají nebojácní hrdinové ze seriálu PJ Masks – Pyžamasky, filmoví Trollové s perfektní muzikou a oblíbená autíčka Hot Wheels.

Kinder Surprise přináší celkem osm postaviček z oblíbeného dětského seriálu PJ Masks – Pyžamasky! Šestiletí Connor, Amaya a Greg jsou přes den normální školáci. V noci se ale mění v odvážné superhrdiny: rázem je tu rychlý a obratný Catboy Kočičák, létající Owlette Sovička a silný a šplhavý Gekko! Vlastní příběhy můžete díky Kinder Surprise rozehrát i vy. V čokoládovém vajíčku totiž čekají i hlavní padouchové – noční Ninjalinové se svým šéfem, nevyzpytatelná Měsíčnice a záškodnický vědec Romeo vyzbrojený roboty.

Tím ovšem překvapení od Kinder Surprise nekončí. Radost přinese také všem, kdo se chtějí bavit u muziky tak, jako vždy veselí skřítci z filmu Trollové 2. Nejen že s čokoládovými vajíčky můžete nasbírat osm pestrobarevných filmových skřítků. Díky nim se navíc dostanete do aplikace Magic Kinder App, kde na vás čeká plno báječné hudby, kterou Trollové tolik milují.

Pozadu nezůstává se svou hračkou ani Kinder Joy, dobrůtka s lahodným krémem a křupavými kuličkami. Zapálené milovníky rychlých kol nadchne osm skvělých autíček Hot Wheels v detailním provedení, se kterými si díky Kinder Joy užijí nekonečnou zábavu.

Hot Wheels v Kinder Joy a Kinder Surprise s PJ Masks – Pyžamaskami a s Trolly 2 budou podpořeny TV spoty, POS a kampaněmi na Facebooku. V prodeji budou od letošního prosince do dubna 2020.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.