Nosková a Nývltová vyzkoušely kostýmy pro Killer Queen. Nic těžšího na sobě prý ještě neměly!

Představitelky Killer Queen z očekávaného muzikálu We Will Rock You Kamila Nývltová a Michaela Nosková se dočkaly. Jako první ze všech účinkujících si mohly vyzkoušet své kostýmy. Stály téměř sto tisíc a na svědomí je má jeden z nejvyhledávanějších kostýmních divadelních výtvarníků u nás Roman Šolc.

Již 18. dubna se v pražské Tipsport areně v české premiéře představí muzikál We Will Rock You. A přípravy jsou v plném proudu. Plné ruce práce má i kostýmní výtvarník Roman Šolc, který má na starosti všechny kostýmy. A jako první dodělal róby pro hlavní ženskou roli Killer Queeen, kterou ztvárňují Kamila Nývltová a Michaela Nosková. A ty jsou z nich nadšené.

Kamila Nývltová dokonce tvrdí, že nic podobného na sobě ještě v muzikálu neměla. “Zprvu jsem se lekla jsem se, že je hrozně velký a zajímalo mě, jak bude těžký. Když jsem si ho ale oblékla, tak jsem si připadala jako světová hvězda. Takové kostýmy totiž nosí zpěvačky, jako Beyonce nebo Jennifer Lopez. Je to opravdu hvězdný kostým a k té show se hodí. Těším se, i když jsou těžký,” přiznala Kamila s tím, že nic těžšího na sobě snad nikdy za doby své muzikálové kariéry, neměla.

“Jsou těžší, než kostýmy Angeliky. Dost ale sportuju, tak se nebojím, že bych je neunesla. Na jevišti se ale dost zapotím, než přejdu pódium. Nebudu se moct soustředit jenom na zpěv, ale i na to, abych se v kostýmu nepřevrátila. Jsem ale silná holka a něco vydržím. ” směje se zpěvačka.

Nadšená z něj je i Nosková.Kostým je úžasný. Když jsem ho viděla poprvé, nedovedla jsem si představit, jak bude vypadat. Jsem ale nadšená. Roman mě strašně překvapil. Kostýmy jsou úžasné. Cítím se v nich úžasně,” říká Míša, která své nadšení nedovedla skrýt.

I ona si ale všimla jejich váhy. “Váží dost. Váha předčila dokonce i hrošici Glórii v Madagaskaru. Nevadí mi to, protože počítám s tím, že s každým představením zhubnu tak kilo,” dodala Nosková.

Sžijí se muzikálové divy se svými kostýmy? To se uvidí již 18. dubna, kdy se v pražské Tipsport areně odehraje premiéra muzikálu, kde můžete být i vy. V prodeji jsou již ale i lístky na představení v Ostravě či v Brně.

KAMILA NÝVLTOVÁ TO OBČAS NEMÁ LEHKÉ… DOSLOVA!

Jestli si myslíte, že to mají zpěvačky jednoduché, tak to není úplně pravda. Někdy totiž musí v rámci vystoupení podávat několikahodinový výkon pod tíhou i dvacetikilových kostýmů. To je případ třeba Kamily Nývltové, která se proto snaží udržovat ve formě i mimo jeviště.

Zveřejnil(a) TOP STAR dne Sobota 15. února 2020

Termíny:
18. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00
18. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00 (SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA)
25. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 14:00
25. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 19:00
16. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00
16. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00
23. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 14:00
23. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 19:00

Obsazení:
Galileo – Kopečný Jan, Pecha Peter
Scaramouche – Procházková Markéta, Vyoralová Veronika
Britney – Kutheil Petr, Pecha Peter, Fanta Jan
Oz – Gabrišová Andrea, Martinková Tereza
Killer Queen – Nývltová Kamila, Nosková Michaela
Khashoggi – Josef Bohouš, Adam Lukáš
Buddy – Rose Johnny

WE WILL ROCK YOU
Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným hu-morem. V neposlední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

Zdroj a foto: archiv muzikálu We will rock you/Kristýna Junková, Top star

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.