Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Kočky ze Slunečné udávají módní trendy. Stanou se z nich módní ikony?

Herečky Eva Burešová a Bára Jánová se zúčastnily promítání dokumentu o velikánu Karlu Lagerfeldovi, jednom z nejuznávanějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů a hlavním návrháři značky Chanel.

Dokument Lagerfeld – důvěrné vznikl před třinácti lety a v rámci vzpomínkového večera, přesně rok od úmrtí Karla Lagerfelda, si ho veřejnost připomněla. Pozvání na promítání od francouzské ambasády a časopisu Xantypa přijaly i seriálová Týna a Sylva ze Slunečné. Seriálové sestry se hodily do gala a šly nasát atmosféru módního světa. „Musím říct, že Týna Popelková udává trendy, protože jsem dostala zprávu o tom, že je sháňka po šátku a po košilích, takže jsem ráda, že s Týnou jdeme do módy,“ usmívá se herečka, která tak díky seriálu okořenila šatníky svých fanoušků o pár károvaných kousků. Záhy hned přiznává, že je osvěžující se hezky obléct a jít do společnosti. Rad od odborníků se vůbec nebojí a ráda využije služby stylistů. Třeba zrovna jako na tuto akci.

Ani seriálová sestra Sylva není pozadu a v módě si libuje. „Vyrůstala jsem na malém městě a móda mě tam docela svazovala. Když jsem si na sebe vzala něco trošičku víc nápadného, tak jsem byla okamžitě centrem pozornosti, a rozhodně to nebylo pozitivní. Navíc, já nejsem Karl, já jsem to neunesla,“ přiznává Bára Jánová s úsměvem a rozhlíží se po modelech kolem.

O tom, zda by si Eva Burešová troufla sednout a něco sama navrhnout, má zcela jasno. „Zrovna včera jsem nad tím přemýšlela – že by mě docela bavilo navrhnout kolekci vlastního spodního prádla, protože to, co se mi líbí, a nápady, které mám v hlavě, nikde zatím nejsou. Takže? Možná to přijde! Líbí se mi víc zahalené věci, kde víc funguje fantazie a představivost,“ prozrazuje svůj vkus seriálová Týna.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *