Oblíbená stand-up komička Adéla Elbel vystoupí ve svém vlastním speciálu na apríla!

Adéla Elbel žije život, jak nejlíp dokáže, ale protože to občas zas tak dobře nedokáže, dala vzniknout svému prvnímu osmdesátiminutovému speciálu Stand-up your life: první poločas rozpadu, ve kterém mluví o tom nejpodstatnějším – tedy o sobě. Pražská i brněnská premiéra na sklonku loňského roku byly vyprodané a velmi úspěšné. S jarem se tedy Adéla na jeviště vrátí, a to rovnou na apríla – 1. dubnaMultifunkčním centru Dlabačov v Praze.

„Máte pocit, že je váš život série průšvihů a failů? Tak to přijďte na mou show, kde třeba zjistíte, že na tom nejste zas tak špatně a že všechno zlé je fakt pro něco dobré… minimálně si z toho můžete udělat srandu,“ slibuje Adéla Elbel.

Adéla Elbel je stand-up komička a moderátorka, kterou neformoval Marek Eben, ale spíš Slávek Boura. Zabývá se životem v popkulturním odkazu s přesahem do filozofie citátů moudrých lidí. Je nesmlouvavě kritická, ale díky své lásce k proseccu je taky někdy fajn. Pravidelně vystupuje s uskupením Na stojáka a v televizním pořadu Comedy club. Na internetové televizi Mall.tv provázela dvanáctihodinovou talkshow Noční směna s Adélou.

Vstupenky na speciál Adéla Elbel – Stand-up your life: první poločas rozpadu jsou k dostání zde: http://www.allinconcerts.cz/adelaelbel/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.