Bonnie Tyler míří do Příbrami: To město vůbec neznám a proto mě zajímá!

Za téměř půl století stála snad na všech největších pódiích a navštívila každou světovou metropoli. I Bonnie Tyler ale může říct, že je pro ni něco poprvé. Již za měsíc ji totiž čeká koncert ve městě, o kterém před časem ani nevěděla, že existuje. Jak se legendární velšská zpěvačka těší na svůj březnový koncert v Příbrami?

Madrid Moskva, Petrohrad, Londýn, Bukurešť, Tenerife, Sao Paolo, Porto Alegro, Budapešť, Basilej, Mnichov, Helsinki, Kodaň. To je jen rychlý výčet měst, kde Bonnie Tyler vystoupí letos. Za svou téměř padesátiletou kariéru stihla obletět celý svět. Jsou ale místa, kde nebyla ani ona. Promotér Petr Větrovský ale nezná překážky. Když totiž plánoval její koncert v pražské Lucerně, rozhodl se, že jejím umem potěší i obyvatele středočeského města Příbram, kde žije přibližně 33 tisíc obyvatel, což mnohdy byl počet lidí, které měla Tyler na jednom koncertě.

A zmatená z toho, kde bude zpívat je i sama zpěvačka. “Byla jsem v Praze ale nikdy jsem nebyla v Příbrami. To město vůbec neznám a proto mě zajímá. Bude to pro mě premiéra. Doufám, že se všichni těší na mou show, tak jak se těším já. Bude to skvělé,” vzkazuje všem svým fanouškům Tyler s tím, že se na oba koncerty velmi těší.

A zatímco Větrovský Tyler přiveze do Příbrami, na obyvatelích tohoto malebného městečka je, aby byl koncert pro ni tak nezapomenutelný, že na ně nikdy nezapomene. Přiznala totiž, že už ani neví, kde všude byla. A to mluvila pouze o minulém roce.

“Opravdu si to nepamatuju.  Navštívila jsem hodně měst za svůj život. Je jich opravdu strašně mnoho. Jen minulý rok, když jsem vydala nový album, jich bylo několik desítek,” přiznala Tyler.

A proč vůbec Větrovský pořádá koncerty nejen v Praze, ale zrovna v Příbrami? ”V Příbrami jsme začínali, a i když teď máme většinou akci v Praze a nebo také v Bratislavě, tak jsme na Příbram nezapomněli. Jsme rádi, že Příbramáci po Nazarethu, Alphaville, Sandře uvidí další zahraniční hvězdu. Podle zájmu o vstupenky to pořád oceňují a to mě těší,” vysvětluje Větrovský., který koncert Bonnie Tyler v Příbrami naplánoval na 28. března ve Sportovní hale v Příbrami a o den později vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny! Ceny vstupenek se pohybují od 690 do 1990 Kč. 

Foto: Archiv Bonnie Tyler

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.