Veletrh Aquatherm se blíží. KORADO představí inovaci podlahových konvektorů a další novinky

Po dvou letech se v Praze opět připravuje přehlídka trendů v oblasti vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky. Letošní veletrh Aquatherm se bude konat v pražském PVA Expo od 3. března do 6. března 2020. Česká společnost KORADO uvede inovovanou řadu konvektorů a další produktové novinky. Vedle ní se na veletrhu představí více než 200 dalších vystavovatelů. Stánek KORADO najdete v hale č. 4, stánek č. 431.

Technologické novinky
„Na veletrhu chceme ukázat naše produktové novinky a inovace. Představíme univerzální radiátor RADIK VKM8 s řešením pro každé připojení i nové podlahové konvektory, které splňují vysoké požadavky na výkon, šetrnost a design. Nově v portfoliu nabídneme podlahový konvektor s nejnižší stavební hloubkou 6 cm. Chybět nebudou ani lokální či centrální rekuperační jednotky,“ přibližuje Milena Klaclová z české společnosti KORADO, která nabízí kompletní systémové řešení pro vytápění i větrání.

Nové konvektory topí i chladí
Sortiment společnosti KORADO pružně reaguje svým vývojem na aktuální trendy a požadavky zákazníků. Inovace v oblasti podlahových konvektorů přinášejí modely, které kromě vytápění přidávají neméně praktickou funkci chlazení. Modely KORAFLEX Variant jsou k dostání s přirozenou i nucenou konvekcí pro dvou- i čtyřtrubkové systémy. „Ekologická pravidla pro budovy jsou stále náročnější, proto klademe velký důraz na technologické inovace, jejichž cílem jsou nejen zajímavé výkonové vlastnosti našich produktů, ale také finanční úspora v důsledku nižší spotřeby energií a uživatelská přívětivost. Možnost využít konvektory při ochlazování vnitřních prostor do této snahy patří,“ doplňuje Klaclová.

Svátek českého TZB
Aquatherm láká nejen na silné zastoupení firem, ale také na bohatý doprovodný program v podobě přednášek a seminářů. Za více jak 25 let své historie se veletrh stal opravdovým svátkem českého TZB. Návštěvníci mají výbornou příležitost seznámit se, během několika dnů a pod jednou střechou, se všemi zásadními novinkami z oblasti technického vybavení budov. To vše v přístupném a zajímavém podání, které osloví odborníky i laickou veřejnost.

Zdroj a foto: Korado

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.