Alka Hájková pokřtila svou knihu Tanec mezi Mistry. Dort krájeli skalpelem!

Alka Hájková slavnostně pokřtila svou knihu Tanec mezi mistry 3.3.2020 se ve Slovenském domě. Slavnostního křtu se zúčastnilo mnoho osobností a nechyběl mezi nimi Václav Vydra, doc. MUDr. Jan Měšťák, Pavel Větrovec, Felix Slováček, Štěpánka Duchková, Antonín Panenka, Jiří Adamec, MUDr. Jan Cimický, Bohuš Matuš, MUDr. Libor Kment, Karel Voříšek a další.

Křtem provázel charismatický moderátor Jan Čenský. O hudební zážitek se postarali Felix Slováček a Pavel Větrovec a s písní Asi do věží dorazil zpěvák Bohuš Matuš.

Autorka v knize Tanec mezi Mistry popisuje své neobyčejné zážitky i ty, které ji pojí s Mistry svých oborů: Jan Čenský, doc. Jan Měšťák, Ladislav Štaidl, Karel Gott, Felix Slováček, Michal David a další…

Václav Vydra na křtu prozradil, že už do společnosti nechodí a raději se věnuje svým koním a herectví. Plastický chirurg doc. Jan Měšťák se dušoval, že autorku knihy Alku Hájkovou ještě pod svým skalpelem neměl, ale co není, prý může být.

Marcipánový dort věnovala oslavenkyni a autorce knihy Tanec mezi Mistry cukrárna Saint Tropez. Luxusní italská vína dodal italský výrobce SILVIO SANTINI.

Anotace nové knihy:
Poznejte neobyčejný, až téměř pohádkový životní příběh princezny, která, ač vyrůstala v Praze, pohlíží na svět kolem nás indickýma očima. Dozvíte se, kudy se život Alky Hájkové ubíral po jejím příjezdu do ČSSR a kdo všechno jí na této cestě provázel. Autorka popisuje své neobyčejné zážitky i ty, které ji pojí společně s mistry svých oborů – Ladislavem Štaidlem, Karlem Gottem, Janem Čenským, Felixem Slováčkem a mnoha dalšími.

Zdroj a foto: VIPosobnosti.cz, redakce Tojesenzace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.