Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Lagardere Travel Retail finančně pomohla psímu útulku DOGPOINT díky vlastní udržitelné kolekci pro domácí mazlíčky

Společnost Lagardere Travel Retail spustila na jaře loňského roku sbírku pro psí útulek DOGPOINT v letištních prodejnách Czech FOOD LOVERS. Nejen k dobročinné akci vznikla speciální udržitelná kolekce s názvem Prague PET LOVERS pro domácí mazlíčky, obsahující šátky, motýlky a hračky ve tvaru kostiček vyrobených ze starých džínů, které věnovali samotní zaměstnanci v rámci podpory recyklace a udržitelného životního stylu. Z každého prodaného kusu z kolekce šlo 25 Kč/1 € na psí útulek DOGPOINT pomáhající týraným a opuštěným psům. Za necelý rok se podařilo vybrat částku 42 000 korun.

„Nadchla nás myšlenka spojení recyklace s dobročinnou činností. Velmi si vážíme úžasné finanční podpory, která z této sbírky vzešla, protože díky ní můžeme do našeho útulku pořídit přesně to, co je v danou chvíli potřeba. Aktuálně částku použijeme na léčení pejska Bojara, který se bohužel vrátil z adopce ve zbědovaném stavu,“ vysvětluje Michaela Zemánková, ředitelka útulku DOGPOINT.

Tento rok plánuje Lagardere Travel Retail v dobročinných aktivitách na prodejnách Czech FOOD LOVERS pokračovat a zaměřit se na další pomoc vybrané charitativní organizaci. Na konkrétní sbírce se totiž ukázalo, že i před vaším odletem můžete snadno pomoci dobré věci!

„Kolekce Prague PET LOVERS byla vyvinuta se snahou o udržitelný rozvoj a jsem rád, že se v řadách zaměstnanců našla spousta jedinců, kteří pomohli dobré věci tím, že poskytli své staré džíny, ze kterých se hračky šijí. Zpětná vazba od zákazníků, kterou jsme měli možnost zaznamenat, byla velmi pozitivní a věříme, že vybraná částka útulku DOGPOINT pomůže,“ dodává Jan Kosan, Business Unit Director pro Airport Food Services.

V letištních prodejnách Czech FOOD LOVERS myslí nejen na milovníky domácích mazlíčků (kolekce je stále v prodeji), ale především na cestující, kteří milují dobré a kvalitní jídlo. Speciální koncept šitý na míru nabízí více jak 50 pečlivě vybraných lokálních výrobců a jejich zajímavých příběhů. Na prodejně tak naleznete pestrý sortiment od čerstvých sýrů, kvalitních uzenin, ovocných a bylinných destilátů přes nejznámější česká piva po široký výběr moravských a českých vín. Nechybí ani nabídka suvenýrů spojených s jídlem v podobě tradičních českých utěrek, zástěr a chňapek.

Na Letišti Václava Havla Praha najdete dvě provozovny Czech FOOD LOVERS, a to na Terminálu 1 mezi prstem A a B a Terminálu 2, prst D za pasovou kontrolou.

Zdroj a foto: Lagardere Travel Retail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *