Petr Pečený v bublinkovém ráji: Okoštoval speciální šampaňské vyrobené k letošnímu 35. výročí oblíbené české kapely!

Právník a rocker Petr Pečený neboli Doctor P.P. je velkým fandou šampaňských vín a již několik let je dováží společně s kapelníkem skupiny Tři sestry Tomášem Doležalem. Proto není divu, že byl k vidění na výstavě v pražském baru Autentista, kde se sešlo několik malých vinařů francouzského regionu Champagne.

Pozvání na výstavu a ochutnávku přijal také Pečeného kamarád, herec Ivan Vodochodský. „S Ivanem Vodochodským mě pojí dlouholeté přátelství od dob společného vystupování v muzikálech Krysař a Robin Hood v divadle Kalich. Zároveň je velkým fandou šampaňského, takže vždy rád přijme pozvání na degustace mých vín,“ uvedl Petr Pečený, kterého Vodochodský také obsadil do seriálu Modrý kód, kde si Doctor PP zahrál roli rockera, zasaženého elektrickým proudem. „Lékaři rubavské nemocnice mě samozřejmě zachrání, takže nemusím rušit ani plánovaný koncert.“

Zajímaví byli také další hosté Petra Pečeného, dva jeho kamarádi, francouzští vinaři. Jedním je Flavien Nowak, vinař s českými kořeny. Jeho rodina odešla do Francie v 18. století a původně to byla rodina vyhlášených cihlářů ze středních Čech. Druhým zase Remy Leroy, který zase ve svém vinařství vyrobil speciální šampaňské k letošnímu 35. výročí kapely Tři sestry.

Zdroj a foto: Herminapress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.