Outletové centrum POP řeklo virům stop a spouští kampaň „Pomeranč pro vaši imunitu“

Situaci se šířením koronaviru v žádném ohledu nepodceňuje ani pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport (POP), které přijalo řadu preventivních opatření s cílem eliminovat riziko na minimum. Zároveň spustilo kampaň „Pomeranč pro Vaši imunitu“ a v rámci posílení imunitního systému svých zákazníků, dostane každý ke svému nákupu pomeranč s pořádnou dávkou vitamínu C zdarma. Protože i v POP věří, že nejlepší prevencí proti virům je dobrá imunita a zachování pocitu klidu a pohody.

Věděli jste, že nejúčinnější formou boje proti jakémukoliv virovému onemocnění je dostatečný přísun vitamínu C a D, které nám napomáhají vytvořit silný imunitní systém? Jednou z možností, jak se proti nemocím rychle obrnit a bránit, je pravidelná konzumace ovoce, které je plné vitamínů a antioxidantů bojujících proti volným radikálům oslabující právě naši imunitu.

Pražské outletové centrum POP se postavilo k boji proti virovým epidemiím čelem a spustilo kampaň „Pomeranč pro vaši imunitu“ s cílem upozornit na důležitost kvalitní každodenní péče o imunitní systém. Od teď proto dostane každý z návštěvníků ke svému nákupu pomeranč zdarma pro prevenci a úspěšnému boji proti nemocem jakéhokoliv druhu. Zákazníci se navíc nemusejí obávat tlačenicím v davech lidí, protože díky velkorysému interiéru budou mít kolem sebe vždy dostatek bezpečného prostoru.

Návštěvy outletového centra se nikdo obávat nemusí, protože POP zavedlo i další preventivní opatření s cílem eliminovat riziko. Na všech veřejných i služebních toaletách je do zásobníků pravidelně doplňováno mýdlo s příměsí dezinfekce. Probíhá průběžný denní úklid, včetně mytí madel a klik dveří. A součástí nočního intenzivního úklidu ve všech veřejných prostorech je i dezinfekce podlahových ploch za použití speciálních přípravků.

„Postupy, které v těchto dnech činíme, rozhodně nechceme vyvolávat žádnou paniku, ale pouze jsme přijali doporučení odpovědných úřadů. Na základě toho jsme nastavili řadu interních postupů pro možné případy vývoje v dalších dnech a týdnech ve spolupráci s našimi servisními organizacemi, které jsou samozřejmě profesionálně vyškoleny pro všechny alternativy,“ vysvětluje Tomáš Duroň, ředitel Premium Outlet Prague Airport.

Zdroj a foto: Premium Outlet Prague Airport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.