Miska by Zátiší na smíchovském Manifestu opět otevírá své brány

Společnost Zátiší i letos otevře pro všechny milovníky gastronomie svůj stánek Miska by Zátiší na smíchovském Manifestu. Jarní sezóna začíná již v sobotu 14. března. Návštěvníci se mohou těšit na domácí polévky a zapečené chleby.

Manifesto Market ve dvoře Národního domu na Smíchově po zimní pauze otevírá své brány 14. března. Stejně jako loni se můžete těšit na nabídku společnosti Zátiší. Menu sestavují jejich restaurace Bellevue, V Zátiší a Mlýnec.

V menu Miska by Zátiší naleznete výběr nových polévek, mezi které patří indická tamatovo-čočková, chřestový krém s koprem nebo polévka z černého kořene a houbami. Do nabídky se vracejí i velmi oblíbené chlebífy, a to hned ve třech variantách. Vychutnat si můžete opečený chleba s trhaným kachním masem a čatní nebo s hovězím masem a chedarem. Nejen pro vegetariány je poté připravena verze s pečenou řepou a slaným sýrem.

Miska by Zátiší na Manifestu je otevřena v průběhu března od středy do neděle. V dubnu poté již každý den, a to od 11 do 22 hodin.

Menu Miska by Zátiší Manifesto Market
Domácí polévky
Indická tomatovo-čočková polévka s kokosovým mlékem
Chřestový krém, crème fraîche, kopr
Polévka z černého kořene, lanýžový olej, restované houby

Zapečený chléb
S pečeným trhaným kachním masem, glazovanou cibulí, čatní z červeného zelí a švestek
Chlebíf s pečeným trhaným hovězím, chedarem, jalapeňos a koriandrem
Chlebíf s pečenou řepou, slaným sýrem, bylinkami a makovým olejem

Zdroj a foto: Miska by Zátiší na Manifestu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.