Soutěžte o novinku Faith in Nature – řadu s šamponem, kondicionérem a sprchovým gelem s avokádovým olejem

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Sadu kosmetiky Fait in Nature vyhrává Eva K., Praha a Iva Z., Golčův Jeníkov. Výhercům gratulujeme!

Tyto skvělé produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem jsou odhaleným tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci vlasů. Všechno začalo, když zakladatelka Faith in Nature Rivka pěstovala avokáda na okenním parapetu. A pak následovala 45letá historie značky Faith in Nature. Soutěžte a vyhrajte jednu ze dvou sad kosmetiky Fait in Nature (v každé bude šampon, kondicioner a sprchový gel).

Produkty Faith in Nature Avokádo:
• přírodní sprchový gel s avokádovým olejem
• přírodní šampon s avokádovým olejem
• přírodní kondicionér s avokádovým olejem

Tyto úžasně jednoduché produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem je tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci pokožky. Skládají se ze 99 % složek přírodního původu s obsahem esenciálních olejů. Tyto výrobky jsou bez parabenů, SLS a jsou vhodné i pro vegany. Vyrobeno v Anglii. Množství 400ml, cena 189,- Kč.

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu…

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:
• 99% použitých látek je přírodního původu
• 100% přírodní vůně
• produkty bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
• balení ze 100% recyklovaných materiálů
• produkty vhodné pro vegany – certifikováno Vegan
• produkty netestované na zvířatech – značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků, ale ani surovin na zvířatech.

Řada přírodních šamponů a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Jedná se o opravdu přírodní kosmetiku. V prodeji jsou i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů.

Soutěžní otázka: Kolik příprapravků nabízí společnost Faith in Nature?
a) více než 50 přípravků do koupele, pro péči o tělo a vlasy
b) více než 100 přípravků do koupele, pro péči o tělo a vlasy
c) více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a vlasy

Nápovědu najedete na : www.faithinnature.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 22.3.2020. Vyhrává 450. a 550. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.faithinnature.cz nebo BioDrogerie.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.